Hogwarts - 2050
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlap  Portál  Gallery  Legutóbbi képek  Regisztráció  Belépés  
Az iskola igazgatójának döntése alapján
a krízis helyzetre való tekintettel a Hogwarts
bezárja kapuit és a tanítás Londonban,
egy ideiglenes helyszínen zajlik majd.
Az iskola udvarán egy ormótlan fekete torony emelkedett (leírása ott).
Az Árnymester egy gonosz varázslat segítségével
eltakarta a Napot, így teljes sötétségbe borítva a világot.
Szenteste előtt, hogy a remény és a szeretet ünnepe
hozza el az ezer évig tartó sötétséget.
Ezt bizony a muglik is észreveszik.

 

 Porta

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 03:47

-Te mondtad a kulcsot, én csak kipróbáltam. Te se tudtad, mit csináljunk, ne mutogass csak rám, mert te is hibás vagy, meg én is az vagyok, tudd meg. *Azért is duzzog, most nagyon meg van sértődve. És akkor még ez a levonás is, holott... nem gondolta volna. Becca súgására bólogat, neki ugyanez jutott eszébe.*
-Igen, régen olyan kedves volt, tudta, hogy nem direkt kerülünk zűrbe, és mindig segített, meg maximum csak megszidott, és arra is hallgattunk. Most meg olyan, mint mindegyik másik, csak levonás meg büntetés. Már nem is szeretem. *Súgja vissza, mert most akkorát csalódott Jackson bácsiban, hogy csak na.*
-Nem akartunk kimenni, és nem is veszekszünk annyira. *Már olyan mindegy, egyelőre még nem tudja feldolgozni, hogy az, akit minden kicsi szeretett, az most így megváltozott. Majd orra bukik, annyira a cipőjét bámulja szomorúan és megy a hálók felé. Azért előbb-utóbb csak megtanulja, mi merre van, mert ez sokkal kisebb épület, mint a kastély. Halkan köszön el, így botorkál el az ágyáig is, ahova csak rádől, és majd valamikor felkel.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 03:40

-Csst! Gyerekek, ne veszekedjetek, nem történt semmi baj! Azt hiszem, még mindig jobban jártatok, hogy velem futottatok össze, mintha mondjuk Philter professzor jár erre.
*Rick válaszától megnyugszik kicsit, de továbbra is az a véleménye hogy veszélyes dolgot műveltek azzal, hogy a bejárati ajtót nyitogatták.*
-Nem is szabad kimenni a városba, az nagyon veszélyes hely! Főleg most, hogy ennyire sötét van kint. Az utcán nappal is tolvajok és rossz emberek mászkálnak, azt fosztanak ki, akit csak akarnak.
*A sötétség miatt erősen romlott a közbiztonság, ez sajnos tény, nincs mit rajta szépíteni. Nem állhat minden utcasarkon rendőr, így a bűnözők szabadon garázdálkodhatnak.
Soha nem szeretett volna tanár lenni, utál büntetni is, így rá sem néz a két kölyökre, mert a szíve szakad meg. A büntetőmunkát meg úgy fogja indtézni, hogy az inkább egy kellemes elfoglaltságra fog hasonlítani, nem kemény büntetésre. Becca megjegyzésének nagy részét elcsípi, és két könnycsepp gurul végig az arcán. Ő ezt nem bírja! Vissza akarja kapni a régi, gondtalan életét, ahol nem kellett ennyire szigrúnak lennie! No majd, miután a két gyereket visszavitte a szobájába, borba fojtja a bánatát.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 03:32

-Akkor is te kezdted, akármit is mondasz! Miért, te jobban tudtad, mit kell csinálni? Érdekes, de nem hallottam, hogy egyetlen szóval is mondtad volna, hogy keressünk egy tanárt, aki majd segít. Csak azon sápítoztál, hogy mi lesz, ha kiderül, mi voltunk!
*Abba meg inkább nem megy bele, hogy ő ajánlgatta a kulcsot, úgyhogy akár ő is beletörhette volna a zárba, így legalább remekül duzzoghat.*
-Tényleg nem jön le az ujjlenyomat?
*Tényleg nem ártana néha gondolkozni, de Beccának ez sosem volt az erőssége. Mikor kiderül, hogy Jackson is beállt az unalmas, és szigorúan büntető tanárok sorába, belefagy a szó és morcos képpel indul a szobájukba. Csak menet közben súgja oda Ricknek*
-Jackson bácsi is pont olyan gonosz, és savanyú lett, mint a legtöbb tanár! Azért ezt nem gondoltam volna! Pedig régen hogy szerettem, mert olyan aranyos volt!
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 03:22

-Én keverek zűrt? Te szakítottad le a függönyt, meg törted bele a csatot is a zárba, mert te annyira tudtad, mit kell csinálni. És...és akkor azt mondod, én csinálok mindig zűrt? *Hát most már tényleg vérig sértődik, mert azért na. Nem egyedül okozta az egészet, és akkor még rá is akarják kenni. Hallatlan.*
-Neeeem, én oda nem megyek ki, mert eltévedek, és akkor mi lesz? Tényleg csak a kulcsot próbáltam bele, és be is zártam ám, tehát most csukva van az ajtó. *Azért erre kicsit büszke, mert ha nem lehet kimenni, akkor megoldotta a kérdést. aki meg kint van, máris lebukott.*
-Ahaaa, azt hittem. *Arra nem gondolt, hogy ha az ott bent van, akkor hiába vizeznek, mert attól még nem mosódik le semmi. Azon azért kicsit meglepődik, hogy Jackson simán lazán megbünteti őket, és még le is von. Nem ilyen volt, mindig megvédte a kisebbeket, most meg ő is olyan lett, mint a többi tanár. Lógó orral indul el a hálók felé, legalább most azt is tudja, merre van.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 03:10

-Becca, majd megnőnek a melleid, ha eljön az ideje, most az a két zokni elég viccesen fest a ruhád alatt. Nem hogy nem felnőtted, de úgy néz ki, mintha púpod nőtt volna!
*Kedélyesen vigyorog, majdhogynem kacarászik, de itt az idő, hogy megkeményítse a szívét, és végre szigorú legyen.*
-Tehát azt mondod Rick, hogy nem akartatok meglépni? Azt ugye tudjátok, hogy őrzik az épületet, tehát úgysem tudnátok meglépni. Gndolod, hogy az összes ujjlenyomat eltűnt volna a kulcsról, miközben az benne van a zárban, és úgy fröcskölitek le?
*Elég fura elképzelés, de a két kicsit tényleg ilyen kis kajla, és épp ezért hiszi el nekik a mesét. Na jó, egész pontosan inkább Rick verziója tűnik valósághűnek, Becca biztos sokat színez a történeten, Rick meg van annyira mafla, hogy mindent bevall.*
-Becca, azt majd én döntöm el, hogy szólok vagy sem. Gondolom hallottad, hogy tanár lettem, úgyhogy már nem húnyhatok szemet minden csíny felett. A ma esti akciótokért öt-öt pont levonás jár, a büntetőmunkán meg még gondolkodom, úgyis van most egy csomó cipelni való, majd egyik délután összeszedlek benneteket. Most pedig alvás.
*Elkezdi a két gyereket a hálók felé terelgetni. Becca hangnemén nem akad ki, hiszen tudja jól, hogy régen nem szólt az ilyenért, csak azóta változtak a dolgok.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:58

-Nem bontom le! Csak leszakadt a függöny, mert kellett egy rongy, amivel feltörölhetjük a vizet!
Persze, azért fogja mindenki megtudni, hogy mi voltunk, mert te olyan
szerencsétlen vagy, hogy hatalmas zűrt keversz mindig! Ha rám
hallgatsz, akkor már rég leléptünk volna!
*Dühös, durcás, ha megkérdeznék tőle, közölné, hogy utál mindenkit.*
-Neem, nem tetszik neki szólni! Dehogyis! Jackson bácsi olyan aranyos, és olyan rendes! Ilyen apróság miatt nem zaklatja Maegan nénit, mert szegénynek így is elég dolga van a picivel, meg az igazgató bácsival.
*Fura neki az új, szigorúbb Jackson, ő ragaszkodik a fejében élő régi vadőr képéhez, és egyelőre nem akarja elhinni, hogy az megváltozott velük szemben.*
-Gyereknek lenni unalmas, az meg ott lent két zokni, mivel túl bő volt a mellvarrás.
*Kissé szemtelen, de simán visszaszájal, egyszerűen nem hiszi el, hogy a vadőr képes lenne őket megbüntetni.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:52

-Látom, olyan jól elvagy te is, hogy lebontod az egész épületet velem együtt. Nem akartam beletörni a kulcsot, csak beleszorult, és akkor ki akartam húzni, de már nem jött. Úgy is meg fogják tudni, hogy mi voltunk, és nem is rosszból csináltuk, nem? Akkor meg mi a baj? *Duzzogva fordul a vadőr felé, most halálosan meg van sértődve Beccára.*
-Az a két gombóc aaaa... aaaa melle volt, és eredetileg feljebb, csak most ott van. De ha visszateszi, akkor jól néz ki. *Kezdi bizonygatni, hogy azért nem minden volt rossz Beccán sem.*
-Neeem, mi nem akartunk szökni, csak azt kerestük, hogy hova jó a kulcs. Az ujjos lenyomatot meg azért akartuk eltüntetni, mert olvastam egy könyvben, hogy így kell. Becca szerint a víz lemosta. *Mintha nem lenne már olyan mindegy. Arra teljesen kétségbe esik, hogy büntetésről van szó, meg levonásról.*
-Maegan néni nem tudhatja meg, igaz, ő nincs is itt, mert úgy babázik és nem foglalkozik velünk. Most tényleg meg tetszik büntetni? *A szája elé kapja a kezét, azokat nem szereti, ezért megint meg fogják szidni rendesen.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:45

*Csak most nézi meg jobban a két gyereket. Az annyira nem furcsa, hogy Rick vizes, de Becca egész külseje olyan különös, egyáltalán nem így szokott kinézni a kis rosszcsont.*
-Becca, te kifestetted az arcod? A te korodban ezt még nem szabad! Mit fog szólni a házvezetőd, ha esetleg szólok neki? Mi ez a felnőttes ruha rajtad, és aza két gombóc a hasadnál? Addig örüljetek, míg gyerekek vagytok, és nem kell felnőtt módra viselkednetek!
*Ha tehetné, újra gyerek lenne, a gyerekek meg amilyen balgák, csak siettetnék a felnőtté válást. A történetet meg két verzióban is meghallgatja, mivel nem hülye, csak túl nagy a szíve, ezért elnéző, de most, hogy tanár lett, a gyerekekkel szemben megnőtt a felelőssége.*
-Ugye nem azt akarjátok mondani, hogy ki akartatok szökni? Ugye tudjátok, hogy mennyire veszélyes kint minden? Ujjlenyomatot eltüntetni? Mik vagytok, ti bűnözők?
*Teljesen megdöbben, és szóhoz sem jut. Döngő léptekkel a kicsikhez megy, és szigoróan néz rájuk.*
-Megint hatalmas kalamajkába keveredtetek. Sokkal egyszerűbb lett volna, ha már az elején szóltok, mint hogy szétszeditek a fél iskolát. Most rakhatom vissza a függönyt is, pedig jó magasan van! A zárat meg fél óra alatt rendbe kapom, azzal nem lesz gond. Most mit csináljak veletek? Komolyan büntetést, vagy levonást szeretnétek?
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:35

-Igenis elvagyok egyedül! A csatot meg azért törtem bele, mert a kulcsot akartam kiszedni, ami miattad van ott! Bleee!
*A második nyelvöltést is kiutalja Ricknek mára. Egyszerűen nem képes beismerni, hogy megint bajban van, és egyedül nem boldogul.*
-Bármelyik felnőtt ki tudja nyitni! Majd széjjelszedik a zárat, és akkor majd lehet ki-be mászkálni, de könyörgöm, húzzunk már el innen!
*Igen, tényleg menni kellene, mert csak rosszabb lesz a helyzet, ha újabb ötleteik támadnak.*
-Jól van, akkor ha nem kenhetem Kimre, akkor majd szépen letagadjuk, hogy erre jártunk. Remélem így megfelel.
*A dübörgő léptek zajára majd kitöri őt a frász, de sajnos nincs már annyi idejük, hogy rendesen elbújjanak, meg Rick sem olyan típus, aki ne vállalná tettének következményeit. Mindig tudta, hogy nem megfelelő emberrel barátkozik, mert még a végén jó útra fogja őt téríteni. Most is csak áll, talpig zűrben, és mikor meglátja a megtermett vadőrt, felderül a kis arca.*
-Csókolom Jackson bácsi! Milyen jó, hogy tetszik jönni! Tessék elképzelni, találtunk egy kulcsot, ami nem jó a bejárati ajtóba, mert először beleszorult, utána meg beletört. Én próbáltam kipiszkálni a csatommal. Közben a függöny is leszakadt. Azt viszont nem tudom, hogy történt.
*Így előadva nem is annyira borzasztó a történet, mint amilyennek látszik, kérdés az, hogy mennyire hihető.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:30

-Persze, boldogulsz, látom. Azért van már egy csat is a zárban, meg azért szakadt le az egész függöny, mert te boldogulsz, hogyne. *Azért nem hagyja itt a lányt, mert ő nem olyan, hogy elszaladjon, bajban hagyva a másikat. Érdekes lesz az ő utazása is így, pedig annyira nagyon készül, hogy el ne rontson semmit. Dacból nem válaszol az anyukájukat illető kérdésre, mert ezen nem akar veszekedni. Ezért segít a vizet is feltörölni, akkor előbb mehetnek, és tehetnek úgy, mintha itt sem lettek volna.*
-Ki, de kicsoda? Ki fogja kinyitni? Kimberly csatja? Nem kenheted rá, azt nem szabad. Ha, ha elmegyünk most, akkor talán nem lesz akkora baj, ugye? Álmos vagyok, de ez nem maradhat így, mert mi van, ha valaki be akar jönni, vagy ki akar menni? Becca, ebből nagyon nagy baj lesz. *Megint megrémül, a kulcs maradékát lecsapja a pultra, és szalad vissza a lányhoz.*
-Akkor, akkor menjünk gyorsan, mert nagyon késő van, és nem akarok találkozni Marcussal sem, meg tanárokkal sem. *Már húzza is maga után Beccát, kár, hogy azt sem tudja, merre indult el. Amit lát maga előtt, az Jackson.*
-Csókolom Jackson bácsi! Neeeem, csak, csak... beletörtem a kulcsot a zárba, aztán Becca beletört egy csatot, utána eltüntettük az ujjos lenyomatunkat, és fel akartuk törölni a vizet, de leszakadt a függöny is. Nem direkt csináltuk, komolyan nem.
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:23

*Már rég ágyban lenne a helye, hiszen késő van, de mióta tanár lett, megszaporodtak a teendői. Most is az órákra készül, mellette meg a beszerezni valók listáját bővítgeti. Legfőképp a kis csapatnak készíti össze a csomagját, a ruhák, és a tarisznyák már mind megvannak, a biztonság kedvéért egy váltás mindenkinek jut.
A csörömpölést, amit a gyerekek rendeznek a bejáratnál még fent is meg lehetett hallani, de azért ingben, jégeralsóban mégsem lett volna ildomos megjelenni, így kicsit sokáig tartott, míg felhúzta a ruhájit, és indulásra készen állt.
Dübörgő léptekkel vonul le a földszintre, és ahogy meglátja a katasztrófa súlytotta övezetet, leesik az álla és kérdőn néz a két gyerekre.*
Merlin szent szakálla! Mi történt itt? Betörtek? Támadnak? Földrengés volt?
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:12

-Szia! Menj csak! Boldogulok egyedül is!
*Ó igen, az most is remekül látszik. Kár, hogy ő nem mehet vissza a középkorba, mert amilyen ügyesek, ketten ott is maradnának örökre egy tömlöc mélyén kuksolva, vagy mennének egyenest a máglyára.*
-Engem sem a te anyukád! Bleeeee!
*Még a nyelvét is kinyújtja, mindketten úgy néznek ki, mint két durcás kisgyerek. nem sok hiányzik hozzá, hogy rá ne ripakodjon Rickre, hogy az ő vize, ő csinálta, és egyedül fogja feltakarítani, de valami miatt inkább lenyeli ezeket a dühös szavakat.*
-Majd a nagyok kinyitják. Ilyen csatja bárkinek lehet, konkrétan Kimberlynek is van, hiszen tőle szereztem. Szóval majd rákenjük az egészet!
*A fene enné meg, hogy Ricknek van erkölcsi tartása, és nagy valószínűséggel nem lesz elragadtatva az ötlettől. Szívja is a fogát rendesen, hiszen mennyivel egyszerűbb lenne most lelépni.*
-Gyere, menjünk, már tök késő van, vár a pihepuha ágyikó!
*Képes lenne lelépni, bár lehet jobban járnának, mert a helyzet csak romlik, mióta megpróbáltak javítani rajta.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 02:03

-Jó, akkor vigyázzál magadra, én nem is vagyok itt. *Ő is meg tudja magát makacsolni, és ez most pont egy ilyen helyzet. Ő csak jót akart, de Becca meg úgy vette, mintha direkt piszkálná. Nem is segít neki többet.*
-Engem a te anyukád nem érdekel, mert... mert, mert nem. *Halálos amikor tényleg felhúzza az orrát, ráadásul ilyen semmiség miatt. Néha azért persze nagyfiúnak vallja magát, de ez most egy cseppet sem látszik. Takarítja a vizet, és amint visszahúzzák a függönyt az ablak alá, máris ott az arcán a vigyor.*
-Igen, mehetünk, deeeee, ki fogja kinyitni az ajtót? Már úgy? Mert benne van a kulcs is, meg a csat is, és...és azt nem tudjuk kimagyarázni. Mit mondunk majd? *A kulcsot ő törte bele, a csatot Becca, így most különösen jó. Kétségbeesetten lesi a zárat, hátha azok maguktól kijönnek majd.*
-Ezen az Invito sem segít, mert bele van szorulva, az meg olyan, mintha el lenne zárva. *Nagy bölcsesség volt rájönni, szó se róla, de most mit csináljon? Jobban meg van ijedve attól, hogy bármi jó az eszébe jusson.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 01:49

-Jól van, akkor ne figyelj rám! Nem kell, tudok magamra vigyázni!
*Orrát a magasba emeli, totálisan besértődött, legszívesebben most azonnal elvonulna, de még nem végeztek a víz feltakarításával, annyira meg azért nem genyó, hogy Ricket itt hagyja a pácban, mikor azt ketten csinálták.*
-Nem érdekel az anyukád, amit az én mamám mond, nekem arra kell hallgatni!
*Hogy rá nem szakad a mennyezet! Ezt is csak a kisfiú bosszantása miatt mondja, hiszen nem arról híres, hogy bárkire is hallgatna.*
-Lejött, pedig nem mondtam neki, hogy őt is akarom! Nekem csak egy rongy kellett, az a bot a végén nem!
*Hangos, nem hangos, ő nem fogja leszedni. Durcásan törölget, és mikor végez, a függönyt visszahúzza az ablak alá, úgy rendezve, hogy úgy tűnjön, mintha magától esett volna le.*
-Ugye hogy pont úgy néz ki, mint ami véletlenül esett le? Szerintem mehetünk aludni!
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 01:40

-Én, én, én mindig figyeltem rád, de ha neked ez nem kell, akkor nem is leszek ilyen, tudd meg. *Most már azért is megsértődött, és nem is figyel oda Beccára.*
-Igen, sokkal jobb, de ha neked nem tetszik, akkor kenjél mindent magadra, és majd meglátod, hogy nem jó. Anyukád biztosan azért mondta, mert bosszantani akarja apukádat. Az én anyukám soha nem ken fel sokat, mert akkor minden olyan sminkelős lesz, és azt nem lehet kimosni. *Meséli el duzzogva, és elfordul, nem is néz a lányra. Utána is csak azért, mert nem elég, hogy letépi a függönyt, még hatalmas robaj is van, mert a karnis is leszakad.*
-Most már törölhetsz vele nyugodtan, de az az izé kell oda a másik felére? Úgy sokkal hangosabb, nem? *Elteszi a pálcáját, Becca már megoldott mindent, olyan szinten, hogy lassan lebontják a fél bejáratot is. Vonszolni kezdi a függönyt, hogy legalább a vizet feltöröljék.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 01:29

-Na igen. Persze. Mindig kedves vagy velem, és előzékeny. Ha-ha-ha-haaaa!
*Már ketten duzzognak, mellé Becca még ironizál is. Azt még ő tényleg nem tudja értékelni, ha valaki félti őt, és mondjuk szeretne segíteni rajta, hiszen még kislány, nem tudja felbecsülni a ennek az értékét, úgyhogy most mindent sértésnek vesz, amin fel tudja majd húzni az orrát.*
-Jobb? Tényleg? Szerintem nem ronda, mert egy száj akkor szép, ha olyan piros, mint a vér, és már messziről látod, hogy van a nőn festék. Most mi ezzel a baj?
*Na igen, Rick egész más környezetből jött, mint ő, amerre ő jár, ott a nők nem szeretik a szolid sminket, a halk, udvarias beszélgetéseket, és a kulturált viselkedést.*
-Rád is ment? Ójajj bocsi! Nyugi, ez csak víz, majd megszárad, és gyorsan megyünk is vissza, nem fogsz megfázni!
*Nem mintha számítana valamit, hogy Rick ordít, mint a fába szorult féreg, neki a függöny kell, és kész, tehát Tarzant játszik, és belecsimpaszkodva leszakítja magának. Igaz kap egy karnist is a nyakába, úgyhogy most épp jajgat.*
-Óbasszus! Hogy szakadna rád az ég! Hogy szorulna be a redőny, hogy ne lehessen többet felhúzni, és ne legyen szükség többé függönyre!
*Fájdalmas képpel dörzsölgeti a kis buksiját, majd hamar megunja az önsajnálatot, és a megszerzett ronggyal feltörli a vizet.*
-Esetleg még megpróbáljuk kipiszkálni valahogy?
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 01:17

-Ez nem is igaz, én nem csinálom mindig ezt, nem mondhatod. *Most már tényleg duzzog, mert nem szokott kötözködni, csak néha gondolkodik, már amikor nem pánikol be teljesen.*
-Látod, látod? Most sokkal jobb, mint volt. Mondtam, hogy nézzed meg meg magad, és igen, nem kell túl sok festék, mert az olyan ronda. Ennek az a lényege Kevin szerint, hogy olyan izléses legyen, és szép. Ha túl sok van belőle, akkor már csúúúf. *Tudja, már kérdezett erről, csak nem mindig kapott választ, bármennyire is szerette volna. Arra a nyomeltüntetésre meg tényleg kíváncsi, így közelebb hajol, Becca meg lő. A fele víz rajta köt ki, így még hápog, amikor a lány elindul rongyot szerezni. Nem elég, hogy úszik a bejárat, ki és bezártak mindenkit, nem, de még függönyt is szaggatnak.*
-Becca neeeee! Azt neee... *Késő, volt egy függöny az ablakon, most már tényleg csak törlőrongy, vagy valami hasonló. Amekkorát kiabált, az a csoda, hogy nem jön erre valaki.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 01:02

-De kötözködsz! Folyton ezt csinálod! Unalmas untalan! Vagy hogy..
*Utálja, hogy mindig elvesznek a szavak, és nem találja meg őket. A tükröt meg eszébe jut megtörölgetni, természetesen a kölcsönvett ruha aljába, úgyhogy most már lát is valamit magából.*
-Nyah, én azt mondom, tényleg alig nézek ki felnőttnek! Szerinted a kevesebb több? De mami azt mondta, hogy alaposan ki kell kenni magamat, és ne sajnáljam a cuccost, apa meg csak fizessen a szépségért. Így legalább nem mi, ha nem ő szenved érte.
*Igyekszik a csattal kipiszkálni a kulcsot, de úgy látszik, hogy vagy az anyaga túl gyenge, vagy a kulcs szorult be nagyon, így beletöri.*
-Bocsi! Nem akartam! Nem is vagyunk bajban, még eltüntethetjük a nyomokat!
*Előrántja a pálcáját, és belelocsol a kulcslyukba egy Wassert.*
Nyah, ez csak egy kis víz, nem tudom, mit vagy úgy oda! Hozunk egy rongyot, amivel feltöröljük, és senki nem jön rá, hogy mi voltunk. Nézd, egy függöny!
*Azzal rohan is a megadott irányba. Ó, ha legalább egyszer gondolkozna, nem keveredne ekkora galibákba.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 00:51

-Én nem is kötözködök, és igenis nézzed meg, hogy így sokkal jobb. Nem az a jó, ha sok-sok festék van rajtad, mert akkor az már olyan túlzás. Hiába kened magadra az egészet, akkor nem leszel szép, hanem olyan vicces. És igenis azért hittem azt, hogy megvertek, mert éppen úgy volt elkenődve az egész. És neked nem is fontos, hogy aggódtam? Akkor nem is teszem meg, és nem fogok ilyet csinálni. *Most duzzog, tényleg duzzog, mert ő félti Beccát, és nem is törődik vele. Azonban az érdekli, hogy halad a kulcs kiszedésével.*
-Klaaassz, akkor szedd... ne beletöööörd. Most már tényleg bajban vagyunk. *Rémülten szalad oda és veszi szemügyre, hogy most már a csatt is bent van a kulcs mellett.*
-Jaj mamám, most ne jöjjön erre senki. Akkor nagyon csúnyán meg fognak szidni minket. *Suttog, mintha nem csapnának elég zajt ahhoz, hogy egyébként is lebukjanak. A szerencséjükön múlhat egyedül, ha ez nem történik meg, de ilyenkor szoktak járkálni mindenfelé, így kezd megijedni.*
-Azzal nem csak az jön le, de itt nagy pocsolya lesz, és akkor azon elcsúszik valaki, és elesik, és akkor megüti magát, és az nem jóóóó. *Azért előszedi a pálcáját, de nem meri használni. Mi lesz, ha ezzel még nagyobb bajt csinálnak?*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 00:39

-Akkor az! Most mit kötözködsz?
*Mintha nem ő tévedett volna, pont úgy van felháborodva. A felszólításra előkotorja a kistükröt, ami tényleg oltári mocskos, úgyhogy amikor belenéz, csak megvonja a vállát.*
-Áhh, ez nem jó így, nem is látszik, hogy ki vagyok festve! Anya mindig azt mondja, hogy a diszkrét smink csak az apácáknak való, és apa sajnálja, ha ilyesmire költi a pénzt, pedig ez tök igazságtalanság, mert egy nőnek adnia kell magát. Vagy magára. Mittudomén...
*A kifejezésekkel mindig is voltak gondjai, neki ezek hosszúk, és érthetetlenek, és sosem az eredeti formájukban jegyzi meg őket.*
-Rick, Merlin szakállára! Minek aggódtál, mikor ez csak egy kis festék volt?
*Hát ő ezt most nehezen értékeli, de ez van, majd ha nagyobb lesz, megtanulja, hogy ez is sokat számít ám. Közben fürge ujjakkal próbálja kipiszkálni a kulcsot. Tekeri, forgatja, látta már, hogy a betörő bácsik mit szoktak ezzel csinálni, úgyhogy próbálja most leutánozni.*
-Persze hogy megy! Látod, már a csat is beletört!
*Jó formában vannak mindketten, ráadásul még a frizurája is bénán néz ki, hogy a fele haja fel van tűzve, a másik fele meg lóg. Ráadásul a zoknik is elindultak lefelé.*
-Az ujjlenyomatot egy kis Wasserral szerintem el lehetne tűntenti, nem?
*Zseniális ötletei vannak, ha így haladnak, lassan az egész iskolát elönti az árvíz.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 00:22

-Én abba nem tudok beletiporni, mert az nem becsületesség, hanem becsülés. És nem is akartam olyat, csak elmondtam, mi nem volt jó, ez miért baj? Most nézd meg magad, most egész jó. *A fele festéket már magára kente, ha nem is készakarva, de annyira izgatott attól, hogy hova jó a kulcs, muszáj megtörölnie a homlokát.*
-Mi? Miért csak egy? Neked az nem is számít, hogy aggódtam érted? Hát ennyit érek én neked? *elképedve, teátrálisan adja elő magát, és duzzogva szórakozik az ajtóval. Hogy beletörte a kulcsot, hát istenem. Ez a legkevesebb, a nagyobb baj az, hogy be is zárta gondosan az ajtót előtte, így most nyakig ül a pácban.*
-Aha, zseni. Most mi lesz? Jó, az ajtót ki tudjuk nyitni pálcával, de mit mondunk a kulcsra? *Rémülten szalad vissza a pulthoz, hátha ott valaki hagyott valamit ilyen vészhelyzetre. Feltúrja az egészet, néha kiles, Becca hogy halad a kiszedéssel.*
-Megy? Kijön? Ha nem, akkor baj van. Nagyon de nagyon nagy baj van. Mamám, mit fognak mondani? Rajta van az ujjos lenyomatunk is, meg minden. *Kétségbeesik, aki kintről jön, az nem jut be, aki ki akar menni, az meg ki. Megoldotta, de legalább a kulcs rejtélye megoldódott.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 00:11

-Mondom, hogy épp nem találtam sehol, és nekem sürgős dolgom volt. Most akartam ide kijönni, nem holnap és nem egy hét múlva!
*Ő mindig ennyire türelmetlen volt, kedvenc jelszava a "most vagy soha". A várakozás számára ismeretlen fogalom. AMit egyszer a fejébe vesz, azt azonnal meg is szokta valósítani.*
-Jól van, ezt még mondd el vagy százszor, még nem tiportál elégszer az önös becsületességembe! Vagy mibe... Nem, nem vertek meg, hiába is akarod rámkenni. De most már te is láthatod, mivel leszedted a fele festéket, pedig olyan szépen kikentem magam!
*A szó szoros értelmében kente ki magát, a tükör meg tényleg annyira koszos volt, hogy fel sem tűnt neki, hogy nem esztétikus a megjelenése.*
-Rick, ne túráztassad magadat, épp csak kölcsönvettem, a manók holnapra kimossák, Kimberly észre sem fogja venni, hogy kicsit rajtam volt! Na végre! Legalább egy jó szavad volt rám ma este!
*Félig morcosan fogadja a bókot, de azért vigyorog hozzá. A könyveb írásról meg teljesen elfeledkezik, úgy rohan a srác után. Azon nem csodálkozik, hogy elsőre nem találnak rá a megfelelő ajtóra, viszont hogy a bejáratiba passzol, amiatt felragyog maszatos kis arca.*
-Riiick! Te egy zseni vagy! Szabadok vagyuuunk!
*Illetve lennének, ha nem töri bele. Becca ezen már csak röhöni tud, még jól emlékszik arra, mikor a csinos BBT tanársegédet bezárták a szertárba. Viszont ez egy beletörött kulcs, ami egészen más tészta.*
Ajjjaj, most mit csináljunk?
*Kivesz a hajából egy csatot, és azzal kezdi el piszkálni a bennragadt kulcsot.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-29, 00:00

-Annie akkor is segített volna, ha nagyon akarod. Van pasija? Fhú, nem is tudtam. Majd meglessük? *Tervezget előre, még szép, úgy kell, megmondta Kevin is, nem lehet semminek sem nekiállni anélkül.*
-Azért, mert úgy nézett ki a félhomályban, de tényleg, nem viccelek. Teljesen úgy néztél ki, mint akit megpofozott valamelyik nagyobb fiú. Vagy lány. Szereztél ruhát? Ez kié? Becca, te elvetted valakinek a ruháját? Azt nem szabaaaad, de azért jól áll. *Ezen teljesen elhűl, más ruháját elvenni, ezért őt nagyon megverte volna valamelyik bátyja, ez egészen biztos.*
-Milyen címek? Össze akarod firkálni? Tudod mit? Majd ha visszajövünk, beírjuk oda magunkat, mert akkor biztosan úgy kell. *Fogja a kulcsot, és gyorsan körbeles, nehogy meglássa őket valaki. Most végül is illegálisan hatol be valahova, hiába van nála klcs. Remegő kézzel dugja be, és próbálja elfordítani.*
-Ez nem jó ide. De akkor hova lehet az? Nézd, nem is olyan a formája, hogy belemenjen rendesen. *Szalad tovább, itt kell lennie az ajtónak is, ahová ez bemegy. a bejárati ajtót célozza meg, az van legközelebb most. Oda is bedugja a kulcsot, és láss csodát, a kulcs is elfordul. Már csak kihúzni nem tudja, így rángatni kezdi. Furcsán, de enged, így boldogan emeli fel, ügyes, megtalálta az ajtót. Kár, hogy a fele kulcs hiányzik, mert beletörte.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:51

-Anne már nagylány, vagy a barátnőivel sutyorog, vagy a pasijával nyalják egymást, vagy egyszerűen nem találom sehol, szóval ő nem volt épp kéznél.
*Mindkét zsepit odanyújtja, Rick kedvére választhat belőlük, neki majdhogynem mindegy, mi kerül az arcára. Azért hiába próbálja megcáfolni a mai estén, de még cseppet sem hasonlít egy igazi, érett nőre, inkább olyan, mint egy koszos utcagyerek, vagy egy koszos kocsmáros lánya. Jah, mert hogy az is.*
-Dedede! Látnod kellett volna az igyekezetet! Komolyan nem értem, hogy hihetted azt, hogy megvertek, és nem azt, hogy milyen szépen kifestettem magam, és a rucim is új, most szereztem!
*Hupsz, most elszólta magát, emiatt megint kapni fog a kissráctól, de már megszokta, hogy Rick az ő élő lelkiismerete.*
-Igen, megnéztem. Csomó név, cím, és adat van benne. Eggyel több vagy kevesebb, már annyira mindegy! Olyan ünneprontó vagy!
*Nyafog, Marcusra csak a szemét forgatja, ő most az utolsó, akivel találkozni szeretne. Hagyja, hogy húzzák, és egyből lecövekel az első bezárt ajtó előtt.*
-Máris kipróbálhatod! Tessék, tied a lehetőség!
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:42

-Nem is vagyok szemtelen, de ha úgy előrehajolsz, akkor pont jól lehet látni. Jóóó, de miért nem szóltál Annie-nak? Ő biztosan segített volna neked, nem? Akkor adjad ide azt a zsebkendőt. Nem ezt, a másikat, és majd akkor leszedem rólad a felesleget. *Bemászik a pult mögé, és nekiáll a dörzsölésnek. Mégis milyen bókot mondott volna, amikor tényleg azt hitte először, hogy Beccát megverte valaki?*
-Az igazi hölgyeknél senki nem hiszi azt, hogy pofont kaptak. Én meg tökre azt hittem, és persze, hogy nem mondtam, csinos vagy meg ilyesmi. *Felettébb lelkesen szedi le a festéket a lány arcáról, legalább már a szeme nem úgy néz ki, mint akinek bevertek egyet.*
-Na de abba a könyvbe nem szabad csak úgy írogatni. Belenéztél már, hogy mi van benne? Most beírsz engem, és akkor kiderül, hogy nem is szabad, és akkor meg fog minket büntetni a Marcus is. *Miután végzett a festék eltávolításával és tényleg csak a lényeget hagyta fent, ahogy ő hiszi, felkapja a kulcsot, és elkezdi húzni maga után Beccát.*
-Gyere már! Nézzük meg, hova jó az a kulcs.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:34

-Remek. Okos vagy.
*Csak épp nem tud tájékozódni. Istenem, hát van ilyen, még Rick sem lehet tökéletes. Ahogy a tekintete az arca és a mellkasa között cikázik, legszívesebben lekeverne neki egyet.*
-Ne nézz ilyen szemtelenül, mert azt mondtam! Én festettem ki egyedül, és mivel nincs még benne gyakorlatom, hát kicsit elmaszatolódott. Viszont ha nem csinálom, sosem tanulom meg. Azt meg senki nem mondta neked, hogy egy nőnek, egy olyan igggazi hölgynek, mint amilyen én vagyok, bókolni kell, és nem ilyen csúnyaságokat mondani? Ha ennyire okos vagy, akkor igazítsad ki! Gyerünk, itt egy zsepi!
*Azzal a fiú mancsába nyomja a kissé műsoros darabot, majd zavartan előkotor egy szimplán gyűröttet.*
-A szám nem véres, nem vagyok vámpír, sem vérfarkas, ez csak rúzs, és koszos volt a tükröm, amiben néztem magam.
*Meg remegett a keze is, vagy ki tudja, miért nem sikerült egyenesen kihúzni a száját.*
-Igen, jó dolog, ha felveszem az adataidat, és te egy unalmas fickó vagy, hogy nem akarsz ebben részt venni, helyette azt a hülye kulcsot dugdosnád be mindenhova! Olyan izé vagy!
*Durcás képet vág, és önként nem megy sehova, bár ha Rick elkezdi őt maga után húzni, nem fog nagyon ellenállni.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:27

-Jó, akkor megjegyzem, hogy ha a hátam mögött van az az ajtó, előttem a pult, akkor arra kell menni. *Persze az már nem izgatja, hogy éppen hová, a lényeg, hogy arra, és ezt megjegyezte. A szeme meg amúgy is fel-le jár a kitömött mellkas és a kifestett arc között.*
-De el van kenődve Becca. Nézd meg, az arcod is feketés, meg a szemed környéke is, a szádnál meg tökre olyan, mintha véres lenne. Ennek nem ilyennek kell lennie, láttam a tesóim barátnőinél. Ne huzigáld a hajamat, mert azt nem szeretem, oké? Biztos jó dolog, ha összefirkálod azt a könyvet? Inkább nézzük meg, hova jó az a kulcs. Tuti valami nagyon titkos helyiségbe. *Az ő álmaiban, persze. Igaz, amilyen kis bajkeverők, tőlük bármi kitelik.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:18

-Igen, pontosan. Jó fele mutatod.
*Az már mást tészta, hogy ez kb. még két percig lesz így, utána Rick úgyis összekeveri az irányokat. Ahogy észreveszi, hogy a kiskölyök a zoknikat bámulja, büszkén vigyorog. Ő azért ennél nagyobb előnyöket képzelt magának, de még kicsi, nem rakhatott be két labdát.*
-Naaaaaaaaaaaaa! Hogy mondhatsz ilyet a sminkemre! Nem hiszem el, hogy egyből az jutott az eszedbe, hogy megvertek! Gonosz vagy! Tök szép vagyok, megnéztem a tükörben!
Nos, most elárulok egy titkot, de meg kell ígérned, hogy nem locsogod ki! Szóval ez itt olyan, mint egy szálloda, és most recepciósat játszok, és lécci ne rontsad el, mert akkor meghúzom a hajadat! Biztos nem lesz ilyen, de ne törődj vele, mondjad az adataidat. A kulcs meg itt volt, és ha akarod, kipróbálhatjuk pár helyen, eskü nem loptam! Harapós emberek meg itt nincsenek is! Mindenkit ismerünk!
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:09

-Hálók jobbra, lépcsők a folyosó végén. Arra? *Mutatja az irányt, amit amúgy sem jegyez meg, pláne nem akkor ha megijed, mert akkor sosem jut eszébe semmi. Azért alaposan megnézi a kitömött mellkast is, valami ilyet képzelt el Beccának, majd ha nagy lesz. Ismét az arcára néz, hát nem jutott volna eszébe, hogy a lány éppen kicsinosította magát.*
-Jaaaa, komolyan? Mert, mert innen nem így néz ki. Olyan, mintha valaki behúzott volna egyet, meg megpofozott volna. Nem tudtam, hogy ez csak egy smink. Mióta vagy te itt? Most lesz ilyen is? Naponta fogunk itt csücsülni? Ez milyen kulcs? Beccaaa, nem szabad ellopni, mert nem tudhatjuk, hogy ez micsoda, tudod? És ha éppen olyan emberé, aki harap is, akkor mihez kezdünk? Most mit csinálsz azzal a könyvvel? *Ennek nem lesz jó vége, körbeles, nehogy lebukjanak, aztán fordul is vissza a lányhoz.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 23:00

*Feszült figyelemmel hallgatja a közelgő lépteket, ami nem származhat mástól, mint Ricktől. Ki is húzza magát, hogy még nagyobbnak látsszon, és komoly, felelősségteljes ábrázatot vág.*
-Szép estét fiatalúr! A hálókat jobbra egyenesen találod, a lépcsők pedig a foloysó végén vannak.
*Megpróbál felnőttes, mély hangon szólni, mint egy igazi hölgy, de kislányos csacsogását elég nehéz palástolnia. Természetesen egyből lebukik, ahogy Rick beles a pult mögé, hogy még nőiesebbek hasson, ki is dülleszti a zoknival dúsított mellkasát.*
-Én itt a portás kisasszony vagyok, Rebecca. Egyáltalán senki nem vert meg, ha nem látnád, épp ki vagyok sminkelve, mint ahogy a szállodákban a nénik szokták, ugyanis én itt dolgozom. A szobakulcsa, uram! Be van jelentkezve?
*Egy kulcsot talált az asztalon, fogalma nincs, hogy mit nyit, de oda adja Ricknek, és a nagy könyvet is felcsapja.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 22:53

*Már megint eltévedt, azt sem tudja, merre van az a háló, ahova mennie kell, itt bolyong lent a földszinten, és már az is örömmel tölti el, hogy eltalál a pultig.*
-Csókolom! Meg tetszik tudni mondani, hogy merre vannak a hálók, és egyáltalán hol a lépcső? *Beles a pult mögé, és amit ott lát, az igencsak meglepi. elkerekedett szemekkel, és tátott szájjal nézi a lányt, és azon gondolkodik, mi történhetett vele.*
-Becca? Ki vert meg? *Nem igazán az jut az eszébe, hogy Rebecca milyen csinos, mert az a feketeség az arcán egészen mást mutat. A rúzs is ahogy elkenődött, olyan, mintha felrepedt volna a szája. Rátapad a pultra teljesen, úgy lesi a lányt, és nem érti. Nem sír, pedig igen csúnyán néz ki, tehát valaki nagyon megpofozta.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-28, 22:47

*Ma rá sem lehet ismerni, annyira kicsinosította magát. Először is hajat mosott, megfésülködött, és göndör fürtjeit rózsaszín masnis csittcsattal feltűzte, hogy úgy nézzen ki, mintha kontya lenne, csak még ahhoz rövid a haja, ezért kellettek a csattok. Újdonsült szobatárától lenyúlt egy sötétkék fénylő egyberuhát, ami legalább három számmal nagyobb rá, és a mellvarrás is olyan bő rá, hogy muszáj volt zoknikkal kitömnie a trikóját. Nem csak kicsípte magát, de még rúzst is szerzett, és a száját is kikente, igaz nem lett szép, mert a girbegurba vonalak nem követték a száj ívét, hanem csúnyán kimentek belőle. A szemét is kikente egy kicsit fekete spirállal, ami ugye még a szemhéjára és az arcára is jutott, és nem tudota maradéktalanul leszedni, tehát most a szó szoros értelmében sötét árnyak árnyékolják tekintetét. Hogy teljes legyen a kép, szerzett kopogós tűsarkút is, hiszen nagy dologra készül: átvenni az irányítást a portán. Lekopog a földszintre, vagy háromszor majdnem kitörte a bokáját közben, de végül csak elérte a célját.
Mivel a pult teljesen elhagyatott, büszkén bitorolja be a széket, és mint egy úrinő, felkönyököl rá, és várja a vendégeket.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-12, 18:07

Vissza az elejére Go down
A Keresztapa
Admin
A Keresztapa


Férfi
Hozzászólások száma : 85
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 07.

Porta Empty
TémanyitásTárgy: Porta   Porta Icon_minitime2010-01-04, 15:05

Porta.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts50.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porta   Porta Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Porta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts - 2050 :: London :: Ideiglenes Iskola-
Ugrás: