Hogwarts - 2050
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlap  Portál  Gallery  Legutóbbi képek  Regisztráció  Belépés  
Az iskola igazgatójának döntése alapján
a krízis helyzetre való tekintettel a Hogwarts
bezárja kapuit és a tanítás Londonban,
egy ideiglenes helyszínen zajlik majd.
Az iskola udvarán egy ormótlan fekete torony emelkedett (leírása ott).
Az Árnymester egy gonosz varázslat segítségével
eltakarta a Napot, így teljes sötétségbe borítva a világot.
Szenteste előtt, hogy a remény és a szeretet ünnepe
hozza el az ezer évig tartó sötétséget.
Ezt bizony a muglik is észreveszik.

 

 Közösségi terem

Go down 
+2
Mesélő
A Keresztapa
6 posters
SzerzőÜzenet
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 02:40

-Ezt nem osztotta meg senkivel, Baxter. ~Ezer százalék, hogy tudja, csak nem köti senkinek az orrára. Mr. Woodhead nem szokott senkit beárulni, ilyet ne feltételezz. *Ennyire ismeri a a vadőrt, soha nem tenné meg, hogy felnyomjon bárkit is. Azt pedig mindjárt gondolta, hogy nem készakarva csinálták. Sales van olyan szerencsétlen, hogy magától is megoldja az ilyesmit.*
-Márpedig mese, hidd el. Ahogy ott nem léteznek a személyek, úgy itt is a múltról van szó. Azért, mert te hülyülnél bele abba, amikor azt kellene mondanod, hogy 16 ezredik Oliver, azért. Akkor az lenne a bajod. *A lényeg, hogy a lány nem szeret tanulni és olvasni, nem kell nagyon feszegetni tovább.*
-Nincs mit. Ebben pedig ne reménykedj, amint letelik ez a hónap, vége az egésznek. *Erre vár, 3 hónapja, azóta, amióta kiszabták a büntetését. Nem neki találták ki ezt a pesztonkálást, bár tényleg meglepő, sokkal nagyobb türelme van a kisebbekkel szemben, mint volt. Most már csak a sokadik hülye kérdésre ugrik, és nem keni falhoz egyiket sem. Az meg nem volt benne a büntetésben, hogy ölelgessék is. Ahogy Becca a nyakába ugrik... és még puszit is kap. Kész. Eddig állt, de most muszáj leülnie.*
-Menj, ha jön Calahan, majd feltartom. Szia. *Van annyira rendes, hogy nem dobja el a kiscsajt, csak leteszi a földre. Amint távozik, ő is emellett dönt, és eltűnik, mielőtt még valakinek eszébe jutna kérdezősködni.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 02:27

Azt ugye nem tudta, hogy igazából kik voltak? Jajj, csúnya Jackson bácsi biztos beárult minket! De mi nem azért tettük eztet, hogy őt bosszantsuk!
*Legalább most az egyszer nem füllent, hiszen csak a maga szórakoztatására találta ki ezt az egészet, meg hogy megtréfáljon mindenkit, aki csak arra jár. Az már más kérdés, hogy csak két ember volt ott, és egész máshogy sült el a dolog, mint ahogyan tervezte.*
Dehogy mese! Tele van buta számokkal, buta nevekkel, olyanokkal, mik ma már nincsenek is! Mondd meg nekem, miért nem hívtak mindenkit Jacknek, vagy Olivernek? Azt meg tudnám jegyezni!
*Némi szorgalommal menne a töri, csak ugye Becca nem arról híres, hogy a könyveket bújja.*
Nem kell más, így is háromszor annyit írtam róla, mint szoktam! Köszi, tök rendes vagy!
*Ő bizony nem nagyon fog ezen szépíteni, maximum átírja egy tiszta pergamenre, és kész is a nagy mű.*
Tök késő van, ha elkapnak, akkor nekem annyi, és ha megint levonnak, Marcus megöl. Szal rohanok! Köszi! Tök jó, hogy van neked ez a bünti! Remélem még jó sokáig marad! Biztos elszúrod valahol, én legalábbis drukkolok, mert tök kényelmes, hogy segítesz!
*Azzal olyat tesz, amit eddig még soha. Odarohan Luciushoz, és a nyakába ugrik, ragacsos mancsaival a vállába kapaszkodik és egy puszit nyom az arcára, azzal, mintha mi sem történt volna, kiviharzik.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 02:15

-Valami ilyesmi, nem volt boldog, meg kell hagyni, bár azt azonnal tudta, nem mi voltunk. *Bármennyire is elevenek, bármennyire gond van velük, azért nem szórakoznak a hv-vel. Philterrel ugyan ő maga megtette, de hát istenem, az kihagyhatatlan volt. Tudja, hogy meg lesz a következménye.*
-Mi bajod van a történelemmel? az egész egy hatalmas mese. Bingó, erről van szó. Ugyanazok a személyek, csak másképp nevezik őket. A történelemben többnyire a görög nevekkel találkozol, míg az asztronómiában a rómaival. Nem nagy kunszt. Mi kell még a Merkúrról, vagy Hermészről? *Még a végén hívő lesz, a kiscsaj legalább ennyit megjegyzett már, ez is csoda. Lehet, le kellene passzolnia Salesnek, neki van türelme az ilyesmihez.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 02:07

Az igazgató bácsi nem tudott bejönni? Jajj, erről nem is hallottam! Pedig Warren bácsi ügyes, gondolom egy pöccintés, és meg is oldotta! Lipton bácsit meg szerencsére sosem látni, így gondolom kimenni sem nagyon szokott, maximum akkor, mikor mi már alszunk!
*Amiről ő nem tud a suliban, az szinte meg sem történt, hiszen az összes pletykát úgy szívja magába, mint a szivacs, és érdekes módon azokat meg is jegyzi. Tehát jó nagyot füllentett azzal, hogy nem tud az igazgató esetéről a zárral, csak néha szereti az ártatlant adni. A töris dologra meg hangosan sivalkodni kezd.*
Jajj neee! Törit ne, csak azzal az eggyel ne kínozz!
*Na nem mintha a többi elméleti tárgy olyan szuperül menne neki, de épp az ellen ágál, ami műsoron van.*
Zeusz? Áhh, tudom ki az! A villámozós pacák! Aki mindig csúnyán néz! Jupiterről még csak asztromókán hallottam asszem. Szal azt mondod, a két pacák ugyan azt tudja, csak más a köntösük, azaz a nevük. Fasza. A Marsos csoki, meg az Árész kutya is egy és ugyan az? Ha nagy hadakozósosak, akkor nem csoda, hogy minden tiszta véres, főleg az a bolygós, az.
*Szegény Lucius, hiába magyaráz, Becca attól nem lesz sokkal okosabb, bár a neveket sacc/kb megjegyezte. Legalábbis az első hatot. A többit úgy fogja keverni, mint a parancsolat, bár ezekről készített egy szép kis rajzot, csak kár, hogy a nevek már azon is rosszul vannak fent.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 01:47

-Örülök neki, Baxter, ennek meg főleg. Azt nem csodálom, hogy levont, végül is hazavágtátok a zárat. Nem baj, hogy Warren professzor nem tudott bejönni, igaz? Illetve megoldotta, de egy cseppet dühös volt emiatt. Tedd össze a két kezed, hogy nem Philter esett be. *Meg fog őszülni, igen hamar, ha így halad. Még jó, hogy ez nem látszik a haján, illetve kevésbé feltűnő.*
-Kezdjük előröl, Baxter. Van a történelem, van az ókor, ahol léteznek a rómaiak és a görögök is. Az isteneik szinte ugyanazok voltak, csak az egyik a saját nyelvén nevezte el őket, míg a másik is ugyanezt tette. Tehát ha azt mondom, hogy Zeusz, a legfőbb isten a görög mitológiában, az a rómaiban Jupiter, és az asztronómiában a legfőbb, és legnagyobb bolygó. Így már érted? A bolygók a római mitológiában használt neveket kapták. A Mars vörös színű, ő a görögöknél Árész, a hadisten. azért illik a bolygóra, mert a háborúkban mi van? Vér és pusztítás, ezt tükrözi a vörös szín. A Mars a negyedik legnagyobb bolygó egyébként. *Valamit csak elért, az 5 km-re bólint, és most megpróbálja összeszedni a kislánynak, melyik bolygó milyen felszínt takar.*
-A Vénusz, vagy a görögöknél Aphrodité, a fényes felszíne miatt kapta a nevét, ez jelzi a szépségét. Neptunusz, vagy Poszeidón, a tengerek istene, és kék színű. A Szaturnusz vagy Kronosz talán tiszteletet parancsoló, misztikus külseje miatt kapta nevét, és az idő istene. Az Uránusz a görögnél az ég istene, Gaia, és talán a kékes-fehér szín utal rá. Van a Föld, ami... szóval nem igazán illik bele a képbe, ennek semmiféle megfelelője nincs. Talán azért, mert itt élünk, így nem volt min gondolkodni. A Plútó pedig, vagy Hádész, az alvilág ura, és így még inkább érthető, miért is került ki a felsorolásból. *Bele fog zsibbadni, ez már biztos. Mogyorós csokis nincs, így kénytelen megrázni a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 01:15

Te nem is figyelsz rám! Itt magyarázom, hogy recepciós voltam, de rám sem bagózól! Pedig találtunk egy kulcsot is, ami pont beleillett a bejárati ajtóba, és Rickkel ezt bele is törtük, aztán utánatörött a hajcsatososom, meg el akartuk tüntetni az ujjlenyomatokat, és akkor nyomtam rá egy Wassert! Utána takarítottunk, én letéptem karnisostul a függönyt, és jött Woodhead bácsi, aki tök úgy viselkedett, mint a többi uncsi tanár! Már nem is szeretem, mert olyan felnőttes, és csak azt fújja, amit a többiek! Képzeljed el, levont! Meg büntimunka is lesz!
*Ezen még most is ki van akadva, és Lucius bizony elkésett már, meggondolatlan dolog volt azt a vigyort megereszteni az előbb, így megállíthatatlanul ömlik belőle a szó. Azért arra is figyel, amit a srác magyaráz, és van amit már kezd érteni is.*
A hiedelem az olyan, mint az ijedelem? Más istenektől féltek, és ezért volt különböző az ijedelmük?
Háhh, akkor ezt most már értem! A Merkúrt annyira nem csípték, ezért kerestek neki picike bolygót! Jah, hogy azért mert jött-ment, és sosem látták még a nyomát senem?
*Azt látja, hogy Lucius mindjárt falnak megy a magyarázatától, így elképzeli, amint Benoit professzor is pont ilyen képet vág, mikor elolvassa, amit alkotott.*
Most mi van? Valamit nem jól mondtam? Akkor a Marsos nem csokibarna? Azt hittem, azért lett az a neve, mert olyan barnás. Az isten is barna volt? Mondjuk amit a wc-ben hagyott maga után nagydolgot, az tuti az volt!
*Nagy, ártatlan szemekkel pislog, s közben az orrát túrja. Zsepi már megint nincs nála, így marad a két keze.*
Húúúú! Akkor az öt km az jó sok! Amúgy én bejártam már a sulit ennyiszer! Be bizony, picit elfáradtam, de meg lehet csinálni! Milyen felszínek vannak még? Mogyorós csokis is van? Azt hogy hívják az asztromókusok?
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 00:52

*Gondolhatta volna, hogy nem szabad egy kis vigyort se elengednie, mert akkor aztán a nyakába kap mindent, még azt is, amit nem akar. Őrület, és még nincs éjszaka, mi lesz itt később? Pontosan ezt szerette volna hallani, hogy a kislány kikente magát, és kitömte a ruháját, hogy legyen melle. Az elmondottak alapján Sales is megijedhetett, így sejti a végeredményt.*
A görög és római hiedelmek szerint az istenek egy hatalmas családot alkottak, és ezért róluk nevezték el a bolygókat, tehát elméletben mindenki, mindenkinek a rokona. Egen, valami ilyesmi, de itt szó sincs erről. *Kezd már most belefáradni, és még nem is hallotta a többi kérdést.*
-Azért nem egy nevük van, mert más a hiedelemvilág, érted? Ugyanazoknak a személyeknek volt megfelelője a rómaiaknál is, és a görögöknél is. Mielőtt megkérdezed, a bolygók az istenek jellemét, tükrözik a színűkben, és azt is, hogy a méretek alapján is tudhatod, az az isten, mennyire volt hatalmas a szemükben. *Felsóhajt, ez tényleg nem egyszerű dolog. Mégis hogy a fenébe magyarázza el, ha Becca ennyire nincs tisztában semmivel sem?*
-A Plútó mérete annyira picike, hogy nem illik a bolygók közé, tudod? Nos, a Merkúrról tudni kell, hogy mint a kereskedők, utazók...stb vezetőjeként mindig mozgásban volt, mert ment mindenfelé. Vagyis, ha ezt átülteted az asztronómiába, akkor máris láthatod, hogy beleillik, hiszen mint mondtam, annyira közel van a naphoz, hogy szinte nem is látni. Pont emiatt.*A társításra a mennyezetre pillant, ha a kiscsaj benyögi, hogy a Mars csoki és barna, Alain minimálisan kifekszik.*
-Nem jól akarod megjegyezni őket, ez a baj. Mindegyiknek van egy szisztémája. Tessék? Az 5 km... az olyan, mintha körbejárnád ezt az épületet, belépve minden zugába és sarkába... úgy kb... 9-szer vagy 10-szer, de akkor semmit nem hagyhatsz ki. *Nagyjából behatárolja a területet, azt viszont nem teszi hozzá, hogy az 5 km bolygók szempontjából nem akkora durranás, ahogy a tömege sem.*
-Van. Mindegyik bolygónak más a felszíne, tudod? Hát... nem egészen ahhoz hasonlít, mindegy.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 00:20

*Lucius vigyora megtéveszti őt, és tényleg azt gondolja, hogy szívesen beszélget vele, ezért elkezd locsogni megállíthatatlanul.*
-A recepción ilyenkor már nincs senki, csak a múltkor én voltam, még ki is öltöztem hozzá, szereztem ruhát, meg nagy melleket, meg rúzsot és szempilla pirálot! Rick meg azt hitte, hogy meg vagyok verve, azért olyan fura az arcom, pedig nem is, és alig tudtam őt meggyőzni, pedig én tényleg próbáltam ízlésesen sminkezni!
*Kár hogy nála az ilyesmi ismeretlen fogalom. Túl sokat használt, és azt sem tudja még szépen feltenni, így az egész összefolyt és Rick megjegyzése tényleg találó volt rá, valóban úgy nézett ki, mint akinek véres a szája, és mindkét szeme alá behúztak egyet-egyet.*
Nanannanaa! Várjál csak, lassabban! Tehát az nem bolygó volt először, hanem isten? Kereskedelem az az, mikor a néniket adják-veszik? Vagy a rabszolgákat? Hogy is van ez?
*Szegény Lucius még nem tudja, mibe vágta a fejszéjét, hiszen Beccának az alap fogalmakkal is komoly gondjai vannak. A kérdezősködést meg annak ellenére nem hagyja abba, hogy próbál közben jegyzetelni.*
Na várj csak! Akkor most Hermész, vagy Merkúr? Jah, tényleg ezek tök bolondok voltak, nem tudtak egy nevet adni nekik, de hogy lett egy ilyen adó vevősből a görögöknél utazós? Mondjuk a kettő összefügg! Mihogy? Nincs Plútó? Mé, mi lett vele? Kutya lett belőle? Jaaah, hogy összement a mosásban! Oké, értem!
*Naná, hogy egy mukkot sem ért abból amit a fiú mond, pedig a java még csak most következik.*
Az ciki, ha én az istenek nevét sem tudom sosenem? A Vénuszosat tudom, mer az szép, a Marsos meg a csokis. Szal akkor mögötte van, mert barna? Vagy fehércsoki? Esetleg epertöltelékes?
Amúgy az öt kilométer az nagyon sok? Mármint ha most elindulok, akkor meddig kell mennem?
A tömege meg tök sok, hiszen még a három nővérem összesen sem nyomnak ennyit!
*Az már annyira nem érdekli, hogy itt bolygókról van szó, és a számadatot természetesen hibásan jegyzi le.*
Van krátere? A nővéreméknek a pattanásaik után szokott kráter nőni az arcukon. Tehát a bolygó is pattanásos volt, csak jött egy óriás és kinyomta? Tényleg ormótlan nagy lehetett, hogy még el is nevezték. Mit mondtál? Kalória? Az meg hízlalós! Tudom, tesók mondták!
*Valamit lejegyez, de hogy Benoit professzor ettől dob egy hátast, az is biztos.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-13, 00:03

*Más már nem is hiányzott neki, mint Baxter. A kiscsaj lelkes, de úgy néz rá, mint akivel most közölték a halálos ítéletét. Mi ő? Recepció?*
-Szasz, Baxter. Igazad van, annyira jó, hogy itt vagyok. Sales? Miért nem kérdezed meg a portán? Nem vagyok az apja. *Az ajtó felé pillant, remélve, a törpe nem jelenik meg, mert akkor az idegei felmondják a szolgálatot. A legszebb az, hogy még ezeket a mondatokat is olyan vigyorral jelenti be, mintha tényleg boldog lenne attól, hogy Beccával találkozhat.*
-He? Gondod van a Merkúrral? Pedig az egyszerű. A kereskedelem istene volt az ókori hiedelmek szerint, legalábbis a rómaiak így tartották, a görögöknél viszont ő volt az utazók védője, és ott Hermésznek hívták. Ez a legkisebb bolygó, remélem, azt tudod, hogy a Plútó már csak törpebolygónak számít, tehát azt ne sorold fel, ha Benoit professzor kérdezi a bolygókat, mert már csak 8 van belőlük, nem 9.
Könnyen megjegyzed a nevüket, ha úgy állsz neki, istenek neveit viselik. Viszonylag fényes, bár az összes közül csak a 3. legfényesebb, mivel a Jupiter és a Vénusz is szebben ragyog tőle. A Mars csak néha, így azt nem soroljuk elé. Sajnos nehezen lehet látni, hiszen szinte mindig a Nap közelében van, és arról ugye tudjuk, milyen nagy a fényereje, ráadásul nagyon kicsike.
Ezt abból is tudhatod, hogy az átmérője nincs 5 km, csak 4,8 km körül van, így a tömege is kicsi, mindössze 3.30e23 kg. Ami fontos, hogy a Holdhoz hasonló a felszíne, ugyanolyan kráterek borítják, mintha vulkánok alakították volna így egykor. Van egy hatalmas krátere, ami egy becsapódás eredménye lehet, ez pedig a Caloris medence. Élni rajta nem lehet, mert a légköre... nos, az szinte nincs, tehát mi ott megfulladnánk. *Reméli, ez bőségesen elég a kislánynak, és Alain nem adott valami hasonlót, mint nekik szokott.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-12, 23:35

*Boldogan rohan be, tele a pocija, a haja most kivételesen tiszta, angyalka tincsekben keretezi bájos kis pofikáját. Az utóbbi időben nagyon rászokott arra, hogy a nagyokat nyaggassa a kérdéseivel, főleg most, hogy Luciusnak ez a büntimelója. Ahogy meglátja, máris célirányosan felé nyargal, kezében egy szotylott pergament lobogtat.*
-Szervusz Lucius! Tök jó, hogy itt vagy! Nem láttad Ricket? Megbeszéltük még délután, hogy kimegyünk latyakozni, de aztán azóta nem találtam meg!
*Mivel olyan, mint egy sajtkukac, és folyton elrohan, nem csoda, ha szem elől téveszt valakit. Odasöndörödik a srác mellé, és megpróbálja előadni az édes kislányt.*
Te olyan okoos vagy! Biztos tudsz nekem segíteni! nem értem az asztronómiát, és pont a Merkúros bolygóról kellene alkotnom valamit, de tényleg ezt a sok izét én itt nem értem!
*Hiába nah, neki az elmélettel mindig is baja volt, nem csoda, hogy most is elakadt. Folyamatosan vigyorogva tolja oda a papirost, és könyörögve pislog a nagyfiúra.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-02-12, 23:18

*Annyi kedve van idejönni, hogy semennyi, és mégis el kell viselnie, hogy kérdésekkel bombázzák a törpék. Nem fogja túlélni, elege van az egészből, ahogy mindenből. A fogalmazásait a végén összecsapta, és úgy ahogy volt, levágta őket Alainnek, kezdjen velük amit akar. Még egyszer meg nem írja, ez biztos, akkor sem, ha nem jó, és valljuk ebbe, erre nagyon nagy az esély, mert a nyelvek többségéről gőze sincs, csak kiszótárazta, megpróbálta mondatféleségbe írni, és itt befejezte. Besokallt, a RAVASZRA is készülnie kellene, sehol nem tart azzal. Az egyetlen jó az utóbbi időben az volt, hogy az öreggel normálisan tudott beszélni, és az állandó jó pedig Ravenna.
Ingerlékeny, olyan szinten ki van éhezve az emberi vérre, mint még sohasem, kínjában már egy macskát is kinézett magának, ha teheti, becserkészi majd. Arról már letett, hogy Alainnel valaha is rendeződik a kapcsolata, ugyanis nem úgy tűnik, hogy a másik hajlana rá.
Unott képpel lép be, semmi hangulata most szórakozni a kicsikkel, mégis meg kell tennie. Röhej. Neki. Még legyen is kedves mellé, hát hogyne. Pont olyan, aki mindenkivel képes bájcsevegni, tiszta sor.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-19, 05:52

- Honnan tudod? Senki nem mondhatja, hogy nem igazi. Akik láthatták, mind meghaltak. Amúgy meg nem mindenki retteg a haláltól. Sokan inkább úgy gondolnak rá, mint a könnyebbik kiút, vagy a megoldás.
*Akaratlanul is kevésbé vicces téma felé kanyarodott, úgyhogy megrázza a fejét, és inkább vigyorogva lép tovább.*
- Szellemi kihívás? Szerintem az szó szerint történne, ugyanis ha most beállítanánk hozzá, mindkettőnket megfojtana, és akkor szó szerint a szellemünknek lenne kihívás üstöt pucolni utána...
*Morbid ötlet, de muszáj röhögnie rajta, ahogy a következő felsoroláson is.*
- Legolas, most lebuktál. Hát te eszel ilyeneket?
*Úgy tűnik, hogy ha már a jókedv ilyen szintre hágott, Josh nem tud semmit komolyan venni. Vagy talán csak addig igyekszik kiélvezni, hogy nem kell komolyan venni a dolgokat, amíg még nem muszáj.*
- Most hogy mondod, de, lehet hogy láttam. De olyat is láttam, amiben volt egy fül.
*Azt nem árulja el, hogy igazából csak disznófül volt, és poénból kapta anno az egyik alaszkai iskolai haverjától. Larry hihet amit akar. Elvégre úgyis szállnak a mendemondák, hogy miféle emberi testrészek kerülnek a konzervekbe...*
- Hééé!!! Azért mindenbe nem akarom beledugni az orromat. Főleg nem olyasmikbe!
*Tettetett méreggel ugrik fel, öklét rázva Larry felé poénból.*
- Állj csak meg! Ezért kijár egy jóféle amerikai klisés bosszú. Csak találjak egy szekrényt a folyosón, hogy belezárhassalak!
*Vigyorogva és röhögve rohan haverja után, elhagyva a termet.*
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 21:29

-Gondolkozz már Joshua, a halál nem ember, nem is sétafikáló csontkollekció, az egy teljesen természetes folyamat. Az embereknek
annyira élénk a fantáziájuk, hogy ők találták ki ezt az egész
marhaságot, hogy jön a kaszás, és elvisz, mert mindent szeretnek megszemélyesíteni, hogy jobban megfoghatóvá váljon egy olyan folyamat, amitől rettegnek.
*Elneveti magát, ahogy a kis szeleburdi szélúrfi kétségbeesetten ágál saját házvezetőjük ellen, holott mindkettőjük jól tudja, hogy Geraldine annak ellenére, hogy olyan szigorú, számos esetben nekik kedvez, Philterről meg ugyan ezt nem lehet elmondani. Viszont ez annyira magas labda, hogy muszáj lecsapnia.*
-Valóban így gondolod? Remek, akkor készülj, máris megyünk Philterhez, és megkérjük hogy az üst pucolás az csak a levezető gyakorlat legyen, előtte állítson valami remek szellemi kihívás elé.
*Ilyen késő este nem hogy Josh, de még az amúgy szadista hajlamokkal rendelkező tanerő sem vágyhat másra, mint hogy próbára tegye a gryffindoros diák tudását. Nem tudja megmagyarázni hogy miért, Joshuával szeret gonoszkodni.*
-Hidd el, hogy a barna mogyorókrém jó eperlekvárral, tejszínhabbal, kaláccsal, palacsintával, gofrival, keksszel, fagylalttal, jégkrémmel, és szinte bármelyik sütit fel lehet vele dobni. Biztos jó gumicukorral is meg juharsziruppal, de a többivel már túl tömény lenne.
*Hupsz, most ő is elszólta magát. Eddig kínozta Josht amiatt, hogy mi mindent képes összeenni, de ha édességről van szó, akkor ő sem nagyon gondolkozik rajta, hogy mit mivel eszik, bár a mértéket azt mindig tudja tartani, ezért nincs elhízva. Mindenből egy kicsit eszik csak.
Annak viszont örül, hogy sikerült elérnie a célját, hiszen Josh már nem zöld arccal feszeng mellette, hanem a szokásos, laza stílusában dől hátra a kanapén.*
-Olyan konzervet még nem láttál, amin vagy egy fül, és azzal fel lehet nyitni?
*Buta képet vág a fiúra, majd elvigyorodik. A célja valóban az volt, hogy oldja a feszültséget, így felszabadultan kacag a wc-papíros problémán.*
-Arra gondoltam, hogy te úgyis olyan kíváncsi vagy, hogy beledugod az orrd mindenbe, biztos ez a téma is érdekel. Bocs, ha tévedtem.
*Kezd visszatalálni a lazább Larryhez és gyorsan felpattan a kanapéról, mert az egészen biztos, hogy egy ilyen beszólást nem hagyhat Josh megtorlás nélkül.*
Kapj el ha tudsz!
*Megpróbál halkan visszasietni a hálójukba, ami valljuk be őszintén nem is olyan egyszerű.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 06:11

- Hülyeség. Miért akarna valaki, aki a halálán van, más halálán lévő embereket összeszedni? Tuti hogy már halott, és valamiféle elégtételt nyújt neki, hogy látja, ahogy mások is azzá válnak. Úgyhogy csontváz, és kész.
*Hát ő sem fogja könnyen annyiban hagyni a dolgot, az biztos. Kérdés, hogy kié lesz majd az utolsó szó. Aztán a fenyegetésre megint elröhögi magát.*
- Uhh, csak a Vasszűzhöz ne! Mindent, csak őt ne! Inkább megyek Philterhez üstöt pucolni!
*Persze lehet, hogy ha éles lenne a helyzet, inkább a saját házvezetőjét választaná, de msot ez így poén.*
- Larry, ti nem tudjátok hogy mi a jó. A csokis barna csak magában jó, kenyérrel, meg tejjel. De a sósat ezen kívül eheted lekvárral, mézzel, gyümölccsel, gumicukorral, kakaóporral, gumicukorral, csokisziruppal, gumicukorral, tejszínhabbal, juharsziruppal, és gumicukorral.
*Igazából most, hogy ilyen szempontból fókuszál a mogyoróvajra, kezd megfeledkezni az agyvelőről, és gyomra is jelentősen megnyugszik. Szusszant egyet, és megint hátradől tarkóra tett kezekkel. Még jó, hogy Larry is velük megy. Valakinek tartani kell bennük a józan eszet. Kimondottan megnyugtató tud lenni. Megint felkacag, és bár tudja, hogy hamarosan élete legveszélyesebb kalandjába lesz dobva, mégis elkönyveli magában, hogy mielőtt ide költöztek volna, és a Hogwartsba iratták volna, sosem voltak olyan felhőtlen pillanatai, mint mostanában, az események ellenére. Egyáltalán nem bánta meg a dolgot, és igazából örül, hogy ő is a kiválasztott csapat egyik tagja lehet.*
- Larry, még ha vihetnénk is konzervet, mégis hol találnánk konzervnyitót?
*Ez így persze nagy hülyeség... elvégre ha annyira konzervet akarnának magukkal vinni, egy konzervnyitó is beférne, de egyelőre jobb, ha csak poénkodnak a dologgal kapcsolatban. Fölösleges ennél jobban aggódni. Ezért is kacag fel megint a wc-papíros megjegyzésre, hiába rejt a vicces ötlet igazából fontos és megalapozott aggodalmat.*
- Fúj! A fene se akarja őket lesni, hogy hogy törlik ki! A te ötleted, majd utána jársz te!
*Megint oldalba böki haverját, szélesen vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 04:48

-Ugyan már, te is tudod jól, hogy mennyire sántít ez a hasonlat! Többnyire eltakarják egy köpönyeggel. Lehet hogy az nem is csontváz, csak egy nagyon sovány ember, aki már a halálán van.
*Már csak azért is megszólal, hogy ne Josh-é legyen az utolsó szó. Tudja jól, hogy ő is hülyeséget beszél, de az nem lehet, hogy mindig igazat adjon ennek a kis Szélúrfinak!*
Még jó, hogy nem dobod ki a taccsot, szép is lenne, ha ezt a hófehér kanapét összerondítanád! Én magam vinnélek fel most rögtön a házvezetőhöz!
*Megpróbál komoly képet vágni, és pont olyan szigorúan néz, mint egy prefektus.*
-Tényleg nem tudom, mit esztek abban a sós vacakban, a RENDES mogyorókrém az barna, mint a medve, és finom édes, és abból tényleg el lehet szopogatni egy fél üveggel is akár csak úgy magában.
*Neki is van gyenge pontja, neki az egyik az édes szája. Különben is most mindkettejük gondolatait el akarja terelni a túlságosan intimre sikeredett helyzetről.*
-Mit nem mondasz! Komolyan megkedvelted a Fish & Chips-et? Azt hittem, hogy mogyoróvajon és lekváron élsz egész nap! Remek! Arról már nem is beszélve, hogy a saláta mennyire egészséges, és segít felkészülni az ínséges időkre! Büszke vagyok rád, Josh! Tényleg, még egy vacak konzervet sem vihetünk magunkkal!
*Valójában nem ezek a gondok aggasztják leginkább, de nem akar pánikot, vagy rossz kedvet okozni, ezért beszél inkább ilyen semlegesnek tűnő témákról. Az újabb hátbaveregetésre csak szolidan elmosolyodik és szinte suttog.*
-Köszönöm!
*Alig mer oldalra sandítani, hiszen a fiú ígéretből kihallja az aggódást, és ha már egy olyan laza figura, mint Josh sem biztos küldetésük sikerében, akkor itt az ideje aggódni. Tettetett könnyedséggel válaszol vissza, a következő megjegyzésre, bár hangja hamisan cseng.*
-Nana! Te kezdtél el aggódni a papír miatt! Hóval intézd te, zsebkendőt meg majd viszünk. Tudod mit? A te feladatod lesz, hogy kilesd, a helybéliek ezt hogy oldották meg.
*Tudja jól, hogy ezt nem nehéz kitalálni, de miért ne szívassa kicsit Josht? Még a felét sem adta vissza annak, amit kapni szokott tőle.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 04:24

- A kaszásnak meg általában csontváz-arca van, úgyhogy tökéletes a hasonlat.
*Könyökével enyhén oldalba böki barátját, szélesen vigyorogva. Ami viszont a későbbi rosszullétet és arcsimítást illeti, ő az, akit inkább összezavar a helyzet, úgyhogy kínosan nevetve húzódik egy kicsit hátrébb.*
- Nyugi, azért nem fogom kidobni a taccsot. Én pedig még mindig a RENDES mogyorókrémre gondolok. Tudod, a mogyoróvajra. Nem a csokis, édes krémre. Hanem arra, amit mi eszünk, tudod, sós mogyoróból, ami olyan halvány barnás, darabkákkal. . . . Guh... Oké. Tényleg váltsunk témát.
*Amúgy tény, hogy a könyv elég régi volt, a színek pedig nem teljesen élethűek, de egyszerűen nem tudja kiverni a fejéből a gondolatot.*
- Ne aggódj, a hallal és csirkével még mindig semmi bajom. Be kell vallanom, hogy eléggé megkedveltem a fish&chipset. És ha hiszed ha nem, több salátát ettem az elmúlt pár napban, mint eddig életemben. Azt hittem, inkább örülni fogsz, hogy nem állandóan mogyoróvajas-lekváros szendvicset eszek, gumicukorral.
*Szélesen vigyorog Larryre. Ha máskor ráparancsoltak volna, hogy így egyen, állandóan nyafogott volna, hogy neki "PBJ" kell. Még jó, hogy most rá se tud nézni. Valószínűleg a jövőre... vagy inkább múltra való felkészüléshez is elég hasznos a dolog, ott biztos hogy nem fog mogyoróvajat enni.
Az azért feltűnik neki, hogy barátja elkedvetlenedik, úgyhogy megint hátba veregeti.*
- Ne aggódj, ha minden visszatér a normális kerékvágásba, majd szépen hozzászoktatjuk a népeket, hogy a normálatlan viselkedés nálad is megszokott. De ha most tennénk, az csak gyanút keltene. Majd akkor, ha visszajöttünk.
*Egy pillanatra a távolba réved. Mintha csak magának tenne ígéretet.. Talán fél, hogy nem fognak biztonságban visszatérni?
A fogpor említésére viszont megint elvigyorodik, és erősebben böki oldalba Larryt könyökével.*
- Remek lesz. Neked viszont ezek szerint be kell majd érned a hóval. Vagy megoldhatod vászonzsebkendővel.
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 04:02

-Nos, Joshua, igazán örvendek, hogy az én bosszantásom jelenti számodra a legtökéletesebb hobbyt.
*Ő is mosolyog, bár a szemében fura szikrák táncolnak, és kicsit lazul merev tartása, sőt az egyik kezével még fel is könyököl, hogy megtámassza az állát. A féktelen nevetésre csak felvonja a szemöldökét, ez már megint egy olyan dolog, amit nem ért teljesen. Mikor a fiú elmagyarázza neki csak grimaszol egyet, és megrázza a fejét.*
-Haha! Ez milyen vicces volt! Különben is, Samunak a csontvázakat szokták hívni, nem a kaszást.
*Egyszerűen muszáj, hogy kijavítsa a hibát, nem is ő lenne, ha mindezt szó nélkül hagyná.
A zöldes árnyalatú arcszínre aggódva hajol közelebb, és végigsimít a selymes bőrű pofin. A mozdulat annyira hirtelen, és magától jött, hogy még zavarba jönni sincs nagyon ideje.*
-Ugyan már, az agyvelő az egyáltalán nem hasonlít a mogyorókrémre. Nagyon vacak lehetett a könyv színezése, ha olyannak láttad. Viszont így miket eszel? Egy csomó mindent felsoroltál, amit régen imádtál. Ha legyengül, akkor nem vihetünk magunkkal, itt kell maradnod!
*Igen, aggódik Josh miatt, legszívesebben ott lenne mellette minden étkezésnél, hogy figyelje, elegendő minőségű és mennyiségű táplálékot vesz-e magához?*
-Jól van, akkor csak nálam nem lenne ez normális dolog... mint ahogy minden egyéb, az átlagostól eltérő viselkedés az.
*Kicsit maga alá keveredett, hiszen néha annyira szeretne egy kicsit lazább lenni. Búsan lógatja az orrát, és úgy tesz, mint aki a könyvébe olvas bele.*
-Tényleg, tél van, még levelek sincsenek a bokrokon, hogy WC papír helyett használjuk... a fogkefédet itt kell hagynod, de vannak régi fogporok, amik megint divatba kerültek, majd viszünk azt, és az ujjaddal felkened.
*Kicsit vigyorog, kíváncsi Josh arcára, úgyhogy fürkésző tekintetét ráemeli.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 03:46

- Az unalmas lenne, pont azért, mert túl egyszerű. A bélyegek és lepkék nem csinálnak semmi érdekeset. Bocs, de nem tudok hobbit váltani.
*Kezeit összefonja tarkóján, és szeme sarkából vigyorog Larryre. Aztán az ártatlan vigyor megint röhögésbe megy át. Háztársa valami nagyon vicceset mondhatott, mert Josh levegőért kapkodva görnyed előre, miközben a térdét csapkodja.*
- Kasza... kasza... Samu, a kaszás....
*Aztán megint elég hirtelen hallgat el, felegyenesedik, de arca enyhe zöldes árnyalatot ölt.*
- Agyvelőre. De ejthetnénk a témát? Azelőtt vacsoráztam, hogy feljöttem ide.
*Szerencsére viszont nem sokáig tart komorsága, az újabb vállveregetésre megint elvigyorodik.*
- Arról pedig ne is beszéljünk, hogy még nem is ismerték a WC-papírt...
*Ez így most egyelőre röhögésre készteti, de van egy olyan sejtése, hogy ha már ott lesznek, egyáltalán nem lesz kedve nevetni a hétköznapi luxus hiányán.*
- Igen, a mezítláb járás jó ötlet lehetne. Csak pár diáktársunk kérdezne rá, hogy mi a fene bajunk van, amiért a tél közepén nem hordunk cipőt. Bár talán nálam normális dolognak hinnék, csak téged faggatnának. Uhh. Belegondoltál már, hogy akkoriban fogkefe és fogkrém sem volt? Valami alternatívát muszáj lesz találnom, amíg ott vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 03:29

-Azt nem értem, hogy miért nem keresel magadnak egyéb, sokkal kellemesebb elfoglaltságot? Például gyűjthetnél bélyeget, foghatnál lepkét. Erre még nem gondoltál? Még csak futni sem kellene utánuk, elég ha felröppensz.
*Ezt azért ő sem gondolta komolyan, hiszen kifejezetten megszokta már, hogy Josh folyamatosan piszkálja őt. A mindennapos froclizások nélkül üresek lennének a hétköznapjaik.*
-Igen, a pálca az kell. mezőgazdasági eszközökkel nem tudok bánni, hiába is adnak bármit a kezembe, nem fogom tudni megvédeni magam egy kaszával például. Amúgy sem szeretem az erőszakot.
*A mogyoróvajas dolgot egyáltalán nem érti, hiszen annak nincs piros színe, mint a vérnek, ezért teljesen ártatlan arccal kérdez vissza.*
-Mégis mire emlékeztet?
*A nevetésére csak megkönnyebbülten sóhajt, ez már nagyon hiányzott neki, hiszen Joshnak lételeme a vidámság, és az elmúlt napokban hirtelen megkomolyodott. Ő is csatlakozik hozzá, és megveregeti a vállát.*
-Vihentnénk sok-sok fertőtlenítőt is. Legalább a vízbe tegyünk, amit megiszonk.. azok a kutak biztos fertőzöttek voltak! Meg muszáj lesz kezet mosnom, hiába nem volt divat...
*nem tehet róla, a tisztaságra mindig is nagy hangsúlyt fektettek otthon, a ruhái sem maguktól néznek ki rajta mindig úgy, mintha épp most húzta volna elő a szekrényből őket. Azért próbál ő lazulni, úgyhogy segélykérőn emeli tekintetét a haverjára.*
-Nem is tudom... lehet hogy gyakorolni kellene, például kezdhetnénk azzal, hogy koszos leszek, és mezítláb járok. Amúgy meg tényleg nem tudom, hogy maradhatnánk észrevétlenek.
*Az egyéb veszélyekre meg gondolni sem mer. Annyi egyéb dolog várhat rájuk, hogy nem is lenne mersze elindulni, ha nem az lebegne a szeme előtt, hogy ő a legkomolyabb a csapatban, és az ő feladata lesz az, hogy megakadályozza őket, hogy hülyeséget csináljanak.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 03:14

- Naná, hogy élvezem. Az a kedvenc hobbim.
*Ismét elvigyorodik, de most mégsem tűnik teljesen komolytalannak. Igazából mióta megtudták, hogy mit várnak tőlük, és hova kell majd menniük, a szokásosnál komolyabban viselkedik - csak néha nem, de akkor meg van rá az oka. Talán kicsit megbékélt a saját helyzetével is.*
- Lehet hogy biztonságosabb lenne, de mi van, ha az életünk függ tőle, és muszáj használnunk? Ha máshogy nem tudunk elmenekülni? Nekem rendben van, mert amúgy nem vagyok túl jó pálcás mágiából, a levegőt pedig csak a tudatommal és kezeimmel irányítom, de nektek...
*A mogyoróvaj említésére megint elfintorodik.*
- Az egyik könyvben színes illusztrációk voltak. Akárhányszor kenyérre akarom kenni, más jut róla eszembe.
*Megborzong, de az aszpik jellemzésén utána horkantva felröhög. Csak akkor hallgat el, amikor ismét a küldetésükre terelődik a téma.*
- Tény, hogy a gyógytudományok nem voltak éppen fejlettek abban az időben. Kiválasztottam pár gyógynövénytan és bájitaltan könyvet is, próbálok annyi mindent megjegyezni belőlük, amennyit csak lehet, de nem lenne rossz, ha vihetnénk magunkkal pár bájitalt vészhelyzet esetén. Egy kis kosztól pedig nem kell megijedni. Inkább a betegségek azok, amik fenyegethetnek, de van egy olyan érzésem, hogy nem az lesz a legnagyobb problémánk...
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 02:35

*A hátára mért csapástól ugyan nem tántorodik meg, de azért nem bírja ki köhögés nélkül. Szerencsére ez nem tart sokáig, így is félő, hogy kiröhögik, pedig nem is olyan rozoga, mint amilyennek gondolná az ember.*
-Tudom, és az az érzésem, hogy a lelked mélyén élvezed, hogy bosszanthatsz.
*Ha egy kicsit merészebb lenne, akkor most következhetne az a rész, hogy hálás azért, hogy a srác úgy intézte, hogy kettesben maradhassanak, de ott még nem tart. Már a gondolattól, hogy kettesben maradnak, elpirul, nem hogy ilyeneket mondjon.*
-Igen, borzasztóan kell vigyáznunk, hogy ne bukjunk le. SZerintem jobb lenne itthon hagyni a pálcákat.
Mindig is finnyás voltál, és válogatós, de hogy a mogyoróvajat miért nem szereted most, az rejtély. Eddig szinte minden szendvicsedbe bele tudtad gyömöszölni.
*Ahogy végre ránéz, mosolya meglágyul, és hiába szedi teljesen ráncba magát, tehát visszaül a karótnyelt pózba, és eligazgatja a ruháját is, egy kicsit oldódni kezd a fiú társaságában.*
Az aszpik gusztustalan dolog, nem tudom, hogy azt az orrváladékra emlékeztető micsodát az emberek hogy képesek lenyelni...
*Larry nem sznob, és válogatni sem szokott, de az aszpik tényleg nem tartozik a kedvencei közé. A kérdésre csak gondterhelten, homlokráncolva néz maga elé, és csöndesen válaszol.*
-Haladgatok, csak azt nem tudom, hogy abban a koszos környezetben hogy fogunk megmaradni. Attól félek, hogy betegek leszünk, és ott halunk meg mind.
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 02:19

*Vigyorogva csap egyet Larry hátára. Legalább annyit fejlődött, hogy ez mostmár nem jár fájdalommal és egyensúlyvesztéssel, mint annak idején.*
- Tudod, hogy a fejem széllel bélelt, Frodó, úgyhogy még jóóó sokszor.
*Aztán kissé megkomolyodik, és csendben dől hátra, amíg háztársa meglehetősen lassan összeszedi a szétszórt könyveket.*
- Remekül. Az utóbbi napokban öt boszorkányüldözésekkel kapcsolatos könyvet olvastam végig. Ennek hála már napok óta rá sem tudok nézni a ketchupra, eperlekvárra, mogyoróvajra, tápiókapudingra, kolbászra, fasírtra, és paradicsomlére. Az aszpiktól egyenesen hányingerem lett amikor megláttam, de nem tudom hogy az is emiatt van-e, mivel azt eddig is utáltam. És te hogy haladsz?
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 01:53

*Ő eddig kérem békésen olvasott, ami nála azt jelenti, hogy alaposan elmerült a könyvben, így az üvöltés igencsak meglepte, annyira, hogy le is esett mindkét könyv az öléből. Ahogy haverját meglátja, egy aprócska mosoly bújik meg a szája szegletében, majd fejét rosszallóan csóválja meg.*
-Joshua Jay Windson! Hányszor kell még figyelmeztetni téged, hogy ne hangoskodj, ne csinálj felfordulást, és ne használd feleslegesen az erődet! Ez nem vicces!
*Ahogy kezd ürülni a terem, szép lassan világossá válik számára, hogy miért is okozott a kis szeleburdi szélúrfi ekkora felfordulást. Megrovó tekintete is lágyulni kezd, főleg ahogy mellé telepszik, olyannyira, hogy muszáj egy kicsit elrejtenie az arcát, így lehajol a könyvekért, elmatat velük, hogy kicsit tovább lógathassa a fejét, hogy legyen mire fogni arcának pirulását. Lassan dől vissza, és egyelőre nem néz Joshra.*
-Természetesen törit, mi mást? Ferlmentést kaptunk a beadandók alól, úgyhogy szerencsére van időm készülni. Te hogy állsz?
Vissza az elejére Go down
Joshua Jay Windson
6. évfolyam
6. évfolyam
Joshua Jay Windson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 300
Regisztráció dátuma : 2009. Mar. 16.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 01:36

- Weeeeeee!!!!!!!
*Az ajtó majdhogynem leesik a félfáról, amikor nagy lendülettel kicsapódik, és Josh száguld be rajta, mint valami hurrikán. A könyvek rögtön lerepülnek a polcokról, és elkezdenek a teremben keringeni, néhány random diákot főbe kólintva.*
- Én vagyok az új kopogószellem!!!
*Futtában rávetődik a fehér kanapéra, aminek csücskét Larry foglalja el, és hangosan kezd kacagni a méltatlankodókon.
Kábé szűk három percbe telik neki, hogy kiűrítse az egész termet, és kettesben maradjon haverjával. Amint az utolsó fölösleges személy után is becsukódik az ajtó, a könyvek rögtön a helyükre kerülnek, ő pedig normálisan felülve csusszan közelebb Larryhez, érdeklődve pislogva az ölében fekvő könyvekre.*
- Mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-18, 01:05

*Már kezd megszokni itt, annak ellenére, hogy még mindig hiányzik neki a jó öreg kastély. Eddig a kedvence a kissé szűk, kemény rugózású barna fotel volt, de most hogy a többiek lassan nyugovóra térnek, kedve támadt kipróbálni a nagy, puha, kissé süppedős kanapét is. Persze nem azzal kezdte, hogy rákucorodott, vagy elhevert rajta, ő ilyesmit társaságban sosem engedne meg magának, csak ott ücsörög a szélén, szinte vigyázzban ül, az ölében pedig két könyvet tart. Az egyik egy nagyobb alakú tankönyv, ezzel próbálja kicsit takarni azt ami alatta van. Mivel a küldetésük titkos, így még azt sem veri nagy dobra, hogy egy középkorról szóló történelemkönyvet tanulmányoz, hiszen Larry olyan fiú, aki mindent komolyan vesz. Talán túlságosan is komolyan. Ez szinte ordít róla, meglátszik a tartásán, a visszafogott viselkedésén és makulátlan, ráncmentes ruháján is.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-12, 16:43

Vissza az elejére Go down
A Keresztapa
Admin
A Keresztapa


Férfi
Hozzászólások száma : 85
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 07.

Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime2010-01-04, 15:04

Közösségi terem.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts50.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Közösségi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi terem   Közösségi terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közösségi terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts - 2050 :: London :: Ideiglenes Iskola-
Ugrás: