Hogwarts - 2050
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlap  Portál  Gallery  Legutóbbi képek  Regisztráció  Belépés  
Az iskola igazgatójának döntése alapján
a krízis helyzetre való tekintettel a Hogwarts
bezárja kapuit és a tanítás Londonban,
egy ideiglenes helyszínen zajlik majd.
Az iskola udvarán egy ormótlan fekete torony emelkedett (leírása ott).
Az Árnymester egy gonosz varázslat segítségével
eltakarta a Napot, így teljes sötétségbe borítva a világot.
Szenteste előtt, hogy a remény és a szeretet ünnepe
hozza el az ezer évig tartó sötétséget.
Ezt bizony a muglik is észreveszik.

 

 Hálószobák

Go down 
+2
Heine Rosencrantz
Mesélő
6 posters
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-12, 18:18

//Lezárt//
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 01:36

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Salem szavaira csak les, ő nem merne ilyeneket mondani csak úúúgy. Még bejönne Marcus is, aztán itt kiabálna vele, mint azért is, mert megint levontak tőlük. Persze az lelkesíti, hogy akkor nem egy körre kell célozni, hanem sokkal nagyobb felületre, így még neki is van esélye arra, hogy eltalálja.*
-Oksa, oda én beférek, és még lehúzom az ágytakarót is, akkor ki sem látszom. *Remek öltet, legalább megágyaz rendesen, és nem szenved, mert sosem sikerült azt a nagy dög takarót feltennie. Már a Hogwartsban sem ment, teljesen kipurcant tőle.*
-Jaj, Larry, ne legyél már ilyen, nem minden patkány rossz. Kevinnek is volt, és nem is haraptak, tökre szelídek voltak, meg lehetett őket fogni, és etetni is, és imádták a vizet. De engem sosem engedett oda, mert szerinte a látványomtól is meghalt volna mindegyik. *Azóta sem jött rá, miért mondta ezt a bátyja, ő szeretne valamit, hogy legyen mivel foglalkoznia.*
-azt a szakállas fickót? Igen, ha ő az a Ian. Jön ő is velünk, így legalább akkor nem maradunk ott. Mert... mert most nézzétek meg. Vagyok éééén, meg Saleeem, meg Joshua, és Larryyy, meg Robbi. Szerintetek nekünk menne bármi is egyedül? Tudooom, nagy káoszt csinálnánk, de mást nem, igaz? Kell oda Ian is. *Roppant mód bízik magukban, ez így igen vicces. Arra viszont egyenesen megrémül, hogy neki a Philter professzorhoz kell mennie.*
-Larry, Larry, ha ezt megteszed, én sikítani fogok, szólok, tudok olyat is. Én nem megyek oda, mert engem nem szeret, már az első órán is mindenbe belekötött. Neeeeeeeeeeem, oda te mész, kérsz nekem lötyit, és akkor jó lesz. Nekem. *Elrendezi, hogy is ne. Így legalább nem eszik meg reggelire. Beáll Larry elé, és próbálja leutánozni Salem mozdulatát. Közelről sokkal több esélye van eltalálni a fiút. Kár, hogy elsőre saját magát találja el, a gumi csíp, és minden baja van, de azért küzd rendesen. A nagy koncentrálásban még a nyelvét is kidugja, aztán amikor végre elér odáig a lövedék, akkor boldogan repülőzik körbe a szobában.*
-Eltaláltam, eltaláltaaaam, eltaláltaaaaaaaaaaaaam!
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 01:17

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]


*Kezd kicsit ideges lenni, főleg hogy Salem egyre szemtelenebb - legalábbis szerinte az, hiába adja magát elő teljesen laza stílusban. Úgyis tudja, egyszerűen érzi, hogy mindez csak azért van, hogy őt bosszantsa.*
-Azt akarod ezzel mondani Salem, hogy hálás lehetek azért, mert a huszonegyedik században megtaláljátok a mellékhelységet, és még használni is tudjátok, ahelyett, hogy a fal mellett intéznétek folyó dolgaitokat?
*Nagyon csúnyán néz Rickre, mert nem elég, hogy a nagyfiú az idegein zongorázik, még a kicsit is tlejesen beindult. Teljesen rosszul van még a puszta gondolattól is, hogy majd összefogdos magának egy állatot, és azt hazahozza. Sápadt arccal közli.*
-A patkányok betegségeket hordoznak, tehát jobban tennéd, ha hozzájuk sem érénél, sem semmilyen más állathoz!
*A szekrény elmozdítására már csak horkan egyet, és ismét elereszt egy atyai nézést Rick irányába, de már nem mond semmit, ezt most inkább lenyeli.*
-Nem, ez egyáltalán nem jó ötlet! Egyébként velünk lesz egy felnőtt is, biztos láttátok már, Ian, aki pár napja érkezett.
*Azt inkább nem mondja ki, hogy mennyire széllelbéleltnek tartja a díszes társaságot, hiszen nem akar megbántani senkit, és ha az igazgató így döntött, hogy nekik kell menni, akkor arra nyomós oka volt, ezt a döntést pedig nincs joga felülbírálni.*
-Rick, Warren professzor rendkívül elfoglalt, és fontos ügyekben kell döntést hoznia, ilyen kis hasfájásokkal nem illik őt zavarni! Tehát ha bajod lesz, Philter professzorhoz viszlek!
*Ellentmondást nem tűrő hangon jelenti ezt ki, a nyomatékosítás kedvéért a karját összefonja a mellkasa előtt, és összevonja szemöldökét. Salemnek csak sikerül őt meggyőznie, hogy Joshnak tényleg hatalmas lelki törést okozna, ha eltűnne a céltábla, úgyhogy megkegyelmez neki.*
-Jól van, akkor nem szedem le. Legalább ezen kötitek le a felesleges energiátokat, nem egymáson.
*Igen, kicsit elbambult, mikor a kis szöszke Szélúrfi szóba került, úgyhogy megrezzen Salem hangjára, és kábultan pislog rá.*
-Na jó... Rick is kipróbálhatja!
*Azzal csak sikerül kikászálódnia a tűzvonalból. A kipurcanásról meg nem tud beszéélni, sőt még a tréfán sem tud nevetni, hiszen ő ezt véresen komolyan veszi.*


Vissza az elejére Go down
Salem Jaiswal
4. évfolyam
4. évfolyam
Salem Jaiswal


Férfi
Kor : 14
Hozzászólások száma : 73
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 26.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 00:59

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

- Peersze, remekül tudsz alkalmazkodni mi?
*Vigyorog pofátlanul, míg tovább cukkolja a srácot. Tudja ő, hogy amint átérnek rögtön menni fog az aggódás, és, hogy Larryt az ájulás fogja kerülgetni eleinte a szagtól és a körülményektől.*
- Mi még abszolút szolidan rekonstruáljuk a középkori körülményeket. Például nem pisilünk a fal mellé.
*Jelenti ki rendkívül okosan. Azért a fal mellé pisiléssel még neki is akadnak aggályai, azt nem valószínű, hogy megcsinálná, amúgy sem hangzik olyan vicces dolognak. Karjait összevonja maga előtt, és hátralöki magát az ágyon a lábaival, csakhogy a hátával a fejtámlának támaszkodhasson.*
- Úgyis megtalálja. Láttam ennél már vészesebb kupit is. Látnád a nővérem férjét! Mindent tőle tanultam.
*Széles, vidám Salem-vigyort villant, ami később átfordul Larry reakcióját látva egy olyan tipikus mindenttudó nézésbe. Kisit sem gyanús ám, hogy a srác azonnal ennyire elfogult lesz, amint meghallja Josh nevét. Ráadásul állandóan irulgat meg pirulgat. A tisztaságmániájával együtt tisztára, mint egy lány. Ha ezek ketten együtt lennének, tuti ő lenne a passzív.
Hehe. Szóval imádja a haverját. Jó, akkor ő meg a saját javára fordítja ezt. Hát, nem valami Griffendéles húzás, dehát a cééltábláról van szó!*
- Pontosan. Baromi szomorú lenne. Ki tudja mennyi időbe telne míg kiengeszteled.
*Bólogat egyetértően segítve larrynek a választásban.*
- Őőh.. Rick, hát.. akkor bújj el az ágy alá, hogy ne tudjanak leszidni. Na? Nyugi már, ha leszidnak érte, akkor elviszem én a balhét, nem nagy cucc. és ja próbáld csak ki, mondjuk Laaaarry még miiindig az úúútban ááááááll..
*Nyújtja el a szavait, csak hogy Larrynek is feltűnjön, hogy nem a legjobb helyen vöcekelt le.*
- Különben meg addig nem derül ki, hogy jó ötlet-e, amíg el nem megyünk. Viszont nem purcanhatok ki, mert a nővéreim utánamjönnek, feltámasztanak és megint kinyírnak amiért meg mertem halni. Szóval győzni kell. Az életemért.
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 00:35

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

-Igeeeen, tudunk majd dagonyázni, meg sárvárat építeni, és mindent. Fogunk patkányt? Akkor lesz kisállatom és el is hozom magammal. Vagy azt nem lehet? *Lelkesen kászálódik fel az ágyról, már most indulna, ha lehet. Annyi mindent olvasott már erről a korról, és az, hogy most személyesen is ott lehet, egészen felvillanyozza.*
Jó Salem, de én nem bírok el egy szekrényt, meg nem tudom arrébb lebegtetni sem. és ha egyedül vagyok itt, amikor valaki bejön, akkor kész a baj. Nézd meg, még elé sem tudok állni, mert pont a fejem felett van. *Szalad is oda, hogy megmutassa, nem képes elrejteni sehogyan sem.*
-Tök jó kör, én is kipróbálhatom? *Keres valamit, amit odalőhet, és tátott szájjal figyeli, Larry beállt oda. És nem is morog, mert eltalálják... ez több, mint amire számított.*
-Larry, nemsokára indulunk, és ott tök egyedül leszünk, mi, így. Ez szerintetek jó ötlet? *Magából indult ki, képes eltévedni, megijedni, sikítani, és elbújni is. Ennek ellenére nagyon is büszke, hogy bekerülhetett ebbe a csapatba, mert sosem volt igazi sikerélménye, soha nem választották ki semmire.*
-Már befejeztem Larry, és nem fáj a gyomrom. Warren professzornak vannak főzetei, ha mégis baj lenne, tudooom, mert Johnnak is adott a múltkor, és azóta sokkal jobban van. *Figyel ő, és meg is jegyez mindent, nem szokta elfelejteni. Arra pedig tényleg kíváncsi, Larry hogyan fog alkalmazkodni, ha már most is baja van a renddel. Ő is figyel minden holmijára, de szeret dagonyázni is, Maegan néninek meg is mutatták Beccával. Majdnem elsírta magát a látvány miatt.*
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 00:24

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

-Semmi baj Rick, már mindent elsimítottam! Kérlek, lassabban egyél, mert meg fog fájdluni a gyomrod tőle, és nem tudom, hogy valakinek van-e erre megfelelő bájitala, és Philter professzort biztos nem akarod zavarni ilyen késő este!
*Vannak időszakai, amikor nem csak magában jegyzi meg, hogy másoknak mit kellene tennie, hogy jól érezzék magukat, hanem meg is osztja a jó tanácsait. Salem kioktató szövegétől meg valóban kiakad, és a tanárbácsis szigorú nézését veszi elő csak most, csak az ő kedvéért.*
-Salem, remekül tudok alkalmazkodni a középkori körülményekhez, de egyelőre még itt vagyunk, 2050-ben. Tehát attól nem fog jobban menni az ottlét, mert a büdös gatyáitokat kell kerülgetnem! Amúgy meg tedd le Josh holmijait, mert nem fogja szegény megtalálni őket!
*Naná, hogy nem megy arrébb, csak a testén keresztül szórakozhatnak barátja ruháival. Mint egy hős, széttárt karokkal áll, és várja a becsapódást, amit végül rezzenéstelen arccal tűr. Akkor viszont teljesen elképed, mikor kiderül hogy ezt kivel csinálták, és hogy mennyi munkájuk van benne.*
-Josh-al együtt alkottátok?
*Ellép előle, és elfogódottan szemléli.*
-Valóban tökéletes kör! Biztos szomorú lenne, ha ezt leszedném...
*Nagy dilemma bizony, hogy mit tegyen. Csak áll, mint egy rakás szerencsétlenség, és nem tud dönteni.*


Vissza az elejére Go down
Salem Jaiswal
4. évfolyam
4. évfolyam
Salem Jaiswal


Férfi
Kor : 14
Hozzászólások száma : 73
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 26.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-06, 00:07

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Felvont szemöldökkel pillant Larryre, kényelmesebb pózba helyezkedik, karjait összefonja maga előtt, csak hogy érzékeltesse azokat a nemlétező izmokat, amik max csak egy év múlva fognak igazán látszódni, így is csak fel-fel sejlenek a ruganyos, macskás inak, amik inkább fürgeséget, mintsem erőt sejtetnek. Hát igen, Salem sosem fog tudni megverni senkit.*
- Jaj engedd már el magad kicsit. Inkább szokd a környezetet, mert a középkorban sem lesz jobb. Egész nap sáárban, tehén és lótrágyában fogunk tocsogni, akkor még a pottyantóst sem ismerték asszem, hanem az ablakon öltötték ki a cuccost, mindenhol baromfiszag, rohangászó egerek és patkányok...
*Kezdi sorolni közös együttélésük alkalmával valószínűleg már sokadszorra. Rég felismerte, hogy ettől Larry rendszerint kiakad.*
- Na vonszold arrébb a segged, különben eltalállak Josh másik pár zoknijával.
*Berak, hátrahúz, céloz, lő. Gyönnyörű ívben repül a másik griffendéles felé a zokni.*
- Repülj, Josh Junior, repüüülj.
*Vágja be erősen Forrest Gump-os stílusban, és míg Larry feldolgozza a sokkot, miszerint eltalálták egy zoknival, Rick felé fordul.*
- Jaj, hát miért lenne már baj? Ha valaki bejön ellenőrizni, majd gyorsan elétoljuk a szekrényt. Mondjuk egyszerűbb lenne tisztítóvarázslattal leszedni, vagy lenyalatni valakivel, de akkor újra fel kéne festeni, és fogalmatok sincs róla milyen nehéz ekkora falfelületre TÖKÉLETES kört rajzolni. Josh-sal egész délelőtt ezzel dolgoztunk.
*A büszke szülő elégedett, meleg, szeretetteljes mosolyával pillant a céltáblára, ha elérne odáig, tuti, hogy még meg is simogatná.*
- Hát.. igazából fogalmam sincs mit kell majd ott csinálnunk, de biztos jó buli lesz. *Ha a világ sorsa Salemen múlna, akkor már most mindenki elkezdhetne búcsúzkodni a hozzátartozóitól, és szeretteitől.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-05, 23:47

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Salem találatát elképedve nézi, aztán a vacsoráját is, nehogy annak baja legyen. Gyorsan szalad is oda, hogy az ölébe vegye, mielőtt valaki elvenné tőle. Két pofára kezdi zabálni, folyamatosan figyeli a többieket, ki akar az ő tésztájából? Nem irigy, de most éhes, és nem ad senkinek sem, a felét amúgy is ki kellett dobnia, mert koszos lett. Larry sápítozására nyel egy nagyot, ő sem akarta elejteni a tányért, csak hát így sikerült.*
-De én nem így akartam, hanem behozni, és letenni oda, csak tele volt a kezem, és nem tudtam ajtót nyitni, ezért esett le. A nagyját felszedtem, csak nem tudom azt a takarítósat, amit te. *Szereti Larryt, a fiú mindig rendes volt vele, soha nem nézte le amiatt, mert kicsi. Arra már egészen felderül az arca, hogy kap még egy adaggal, csak hát ott van Salem céltáblája is a falon.*
-Tényleg, abból nem lesz baj, ha kidekorálod a falakat? Ugye ilyen lövéseket nem kell majd csinálni ott sem? Én nem tudok, most szólok. *Betermelte a tésztát, most már üres tányérja is van egy másik adaghoz. Egyelőre nem mer elindulni, mert Salem lövöldöz, Larry meg éppen sokkot készül kapni.*
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-05, 23:34

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Már legalább két lépésnyi területet megtisztított az idegen holmiktól, úgyhogy gondterhelt arca kezd kissé felderülni. Ez az állapot egészen addig tart, amíg Rick be nem ront, és ki nem borít egy tányér spagettit egyenesen a tiszta területre. Először elsápad, utána leszürkül, és kiesik a kezében lévő könyv, amit épp Josh éjjeliszekrényére készült pakolni.*
-Te jó ég Rick! Tiszta kosz lesz minden!
*utálja azt, hogy itt minden tiszta káosz és kosz is van, mintha a manókat a kastélyban hagyták volna! Bár lehet, hogy ez így is történt, hiszen ott mindig összeszedték a ruháikat, miközben aludtak. A kisfiú által okozott foltot meg egy szemvillanás alatt eltünteti, hiszen ehhez ért a legjobban.*
-Mintha ott sem lett volna! Inkább hozok neked még egy tányérral, nehogy éhen maradj!
*Lelkén viseli mindenkinek a sorsát, főleg a kicsikét, és az elesettekét. Épp indulna is az ebédlőbe, ha Salem nem kezdene el vadul célba lőni. Ahogy meglátja a falon a céltáblát, érzi, hogy ezt nem hagyhatja szó nélkül. Óvatosan, de mégis gyorsan átvág a földön lévő holmik között, és beáll a céltábla elé.*
-Salem, ez itt nem egy búcsú, hanem egy régi szálloda, amit gondolom még használni szeretnének! Tehát örülnék neki, ha nem rajzolnál a falra, és nem lövöldöznél!
*Ezt a szöveget valószínűleg valamelyik prefektustól leshette el - vagy az anyukájától, aki mindig kényes volt a rendre.*

Vissza az elejére Go down
Salem Jaiswal
4. évfolyam
4. évfolyam
Salem Jaiswal


Férfi
Kor : 14
Hozzászólások száma : 73
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 26.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-05, 23:15

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Tökéletesen érzi magát ebben a rendetlenségben. De tényleg, akár hal a vízben, vagy ha mondjuk Salem személyiségéhez közelebb álló hasonlatot akarnánk mondani, macska a halpiacon. Nem zavartatja magát azzal sem, hogy egy szál alsónadrágban üldögél törökülésben, a Josh-sal szomszédos ágyon, miközben épp az említett személy alsónadrágját feszíti ki a baldachinos garnitúra két szélső oszlopához, mivel úgy ítélte, hogyha a derékrész gumis, akkor menő csúzlit csinálhat belőle. A szemközti falra már berajzolt egy nagy piros céltáblát is, csak municiót kéne keresni. Homlok ráncolva néz szét a rendetlenségben, hátha talál valami hasznosnak ítélt dolgot, amit felhasználhat a szent cél érdekében.
Végül talál egy zoknit meg befőttesgumit az ágy alatt. Oké, ezzel lehet valamit kezdeni. Gombócba gyúrja a ruhadarabot, aztán rápakolja a gumit, hogy olyan alakban is maradjon, amilyenbe kényszerítette. Végezetül behelyezi a rendkívül elmés, és fifikáns gépezetbe (tehát az alsónadrágból átkonvertált csúzliba). Hátrahúzza. Céloz, méghozzá fél szemmel fókuszálva, még a nyelve hegyét is kidugja.
Vigyázz. Kész. Tűűűűűz. Száll a zokni ágyról ágyra, száll a messzi céltáblára. Ki tudja hol áll meg kit hogyan talál meg, undsoweiter..*
- Taláááált! TALÁLT! Anyád, mekkora lövés!
*Fradi szurkolókat is megszégyenítő ujjongásban tör ki. Az őrült feltaláló öröme.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-05, 22:59

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Lelkesen szalad a hálóba, a kezében egy nagy tányér tésztával, mert neki azt ott kell megennie, természetes dolog. A baj ott kezdődik, hogy hirtelen azt sem tudja, melyik szobában lakik jelenleg, még jó, hogy kiírták a neveket, így türelmesen végigolvassa az összeset, mire rálel a sajátjára. Amióta költöznie kellett, sokkal boldogabb, hiszen nagyokkal lehet együtt és nem egyedül kuksol odabent. Nagy elánnal tárja ki az ajtót, minek következtében a tészta a földön köt ki.*
-Juuuj, ez volt a vacsorám. Most mit fogok enni? *Kétségbeesetten csücsül le és szedegeti vissza a menthető részt a tányérba, amit aztán letesz az asztalra, hogy legalább már az megmeneküljön. A többit szépen elcipeli a szemetesbe, majd gondosan szétkeni a maradékot a földön, mert ő most takarít.*
-Larry, nem tudod, hogyan lehet ezt onnan eltüntetni? Én már a nagyját felszedtem. Mit pakolsz? Azok nem az enyémek, nálam rend van. *Mutat a saját része felé, mert hiába kicsi, figyel a holmijaira. Nem úgy, mint a többiek. Már az is fura, hogy itt együtt lehet lányokkal is, vagyis Robbival, mert eddig külön voltak elszállásolva.*
Vissza az elejére Go down
Larry Samuelson
6. évfolyam
6. évfolyam
Larry Samuelson


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 353
Regisztráció dátuma : 2009. Feb. 14.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-02-05, 22:52

[Salem, Rick, Josh, Robbi és Larry ideiglenes szobája]

*Róla igazán nem lehet azt állítani, hogy nehezen alkalmazkodik, de most mégis kicsit szenved ebben a szobában, hiszen lassan már az ágyáig sem tud eljutni anélkül, hogy felbukna, ugyanis kis társai nem a rendrakásról híresek. Hatalmas gondban volt eddig, hiszen van annyira jólnevelt, hogy ne nyúljon más holmijaihoz, de lassan már ott tart, hogy kárt tesz valamiben, ha nem kezd el sürgősen legalább egy jól járható ösvényt vágni. Kizárólag mutató és hüvelykujját használva csippenti fel a földről a koszos ruhákat, és rakja óvatosan a sarokba, majd a könyvek következnek. Lassan halad, hiszen mindenre úgy vigyáz, mintha törékeny dologról lenne szó. Időnként lopva az ajtóra tekint, hogy mikor esnek be a többiek, hiszen nem szeretne lebukni. Remélhetőleg jó sokáig vacsoráznak, és akkor lesz egy saját kis ösvénye, amin tud majd közlekedni.*
Vissza az elejére Go down
Heine Rosencrantz
Ravenclaw Házvezető-helyettes, Mágusirodalom tanár
Heine Rosencrantz


Férfi
Kor : 23
Titulus : Ravenclaw Házvezető-helyettes, Mágusirodalom tanár
Hozzászólások száma : 59
Regisztráció dátuma : 2009. Dec. 07.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-01-10, 09:03

*Varázslattal nyitja ki az ajtót, anélkül, hogy hozzá kéne érnie a kilincshez, vagy elereszteni a kissrácot. Majd minden zavar nélkül lép be a szobába nem törődve azzal, hogy ezzel tulajdonképpen beférkőzött a személyes terébe. Már ha egy ideiglenes szállás tud személyes lenni. Szépen lepakolja a földre, innentől már boldogulni fog, és Heine sincs kitéve akkora kísértésnek.
Juhé.*
- Azért azt még megvárom, amíg beveszed. Remélem minden megvan, ha valamilyen gyógyszer hiányozna, reggel szólok az illetékeseknek, hogy készítsenek abból egy adagot.
*Végül is nem lenne jó, ha John csakúgy feldobná a talpát. A beteges emberek amúgy sem szeretik a környezetváltozást, szóval nem meglepő, hogy rosszul viselte. Arról nem is beszélve, hogy még csak el sem tudja terelni a gondolatait. Ahogy megfigyelte, túl félénk, hogy odamenjen másokhoz, és nem is nagyon folytat le komolyabb emberi kapcsolatokat. Vagy ha igen akkor nem látszik. Igaz elkapott egy-két ellágyult pillantást a diáktársak közül. Biztos ők is azon a véleményen voltak, amin tulajdonképpen Heine is: John aranyos. Ez van. Tény.
Miután megfelelő választ kapott, úgy dönt, ez a tökéletes pillanat, hogy elhúzza a csíkot. Nem lehet róla, egy kiszolgáltatott gyenge, szép fiúcska.. De diák. De ez mióta zavarja őt. De fiú. Haha. De...
Najó, nyomás.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Albert MacMillan
6. évfolyam
6. évfolyam
Jonathan Albert MacMillan


Férfi
Kor : 16
Hozzászólások száma : 319
Regisztráció dátuma : 2008. Nov. 12.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-01-10, 08:53

*Szegénynek fogalma sincs róla, hogy a professzor miket sejt meg zavarából. Pedig naná, hogy zavarban van, elvégre ki ne szégyellné el magát, ha ilyen ügyetlennek és gyengének mutatkozna a tanára előtt, akinek még ráadásul extra problémát okoz azzal, hogy nem tud két lábán eljutni a szobájába, hanem vitetnie kell magát. Oké, nem az ő ötlete volt a dolog, de még szabadkozni sem próbált rendesen.*
- Igen, erre.
*Legalább igyekszik készséges lenni, bár úgy tűnik, a válasz elég fölösleges volt, Heine pedig tudja, hogy merre kell menni. Szíve zavarában tényleg hangosan kalimpál, elvégre mit fog gondolni róla a professzor... Biztos, hogy a gyógyítónak is a fülébe jut majd a dolog, és persze házvezetője is hall majd róla, és megírja az Édesapjának, és...
Nagyot sóhajt, és önkénytelenül is jobban összehúzza magát. Úgy érzi, kezd lázas lenni, nem is csoda, hogy ilyen gyors a pulzusa.
A rávetett pillantásból semmit sem érzékel, csak saját szívverésére koncentrál, ahogy próbálja fékezni.*
Vissza az elejére Go down
Heine Rosencrantz
Ravenclaw Házvezető-helyettes, Mágusirodalom tanár
Heine Rosencrantz


Férfi
Kor : 23
Titulus : Ravenclaw Házvezető-helyettes, Mágusirodalom tanár
Hozzászólások száma : 59
Regisztráció dátuma : 2009. Dec. 07.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-01-10, 08:33

*Szerencsére nem találkoztak össze senkivel idefelé jövet. Igaz, hogy semmi rosszra nem készül itt senki, és elég nyomós okuk van rá, na de mégis. Szegény John annyira zavarba jönne, hogy akár még el is ájulna a sokktól. Így is egészen elpirult ettől a helyzettől, bár.. Ne, Heine. Ha nem Johnt tartaná, akkor már felpofozta volna magát. Lassan elérnek ahhoz a folyosószakaszhoz, ahol le kell fordulniuk a hálókörletekhez.*
- Erre ugye?
*Torpan meg és jobbra pillant, de meg sem várja a választ már tovább is indul. Költői kérdés volt. Ha tehetné, hogy kizárja azt a hangot, ami John szapora szívdobbanásait jelzi, komolyan megtenné, így viszont erős gyanúja támad hogy...
Hmm...
Észrevétlenül a srácra pillant, aki remélhetőleg ebben a pillanatban épp jobban el van foglalva a saját zavarával, mint önkéntes utaztatójával. Végül is ki tudja. Kinézetre passzol. Nem kezdett el kalimpálni (bár ezt a gyengeségnek is betudhatja), és.. a francba, csak rá kell nézni erre a kivörösödött arcra.*
~Ó istenem, hiába kérlek, folyton megkísértesz.~
*Emeli égnek tekintetét, teátrálisan (bár ezt az alakítást csak magának szánja).*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime2010-01-03, 22:49

Hálószobák


A hozzászólást Mesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-01-12, 17:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hálószobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hálószobák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts - 2050 :: London :: Ideiglenes Iskola-
Ugrás: