Hogwarts - 2050
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlap  Portál  Gallery  Legutóbbi képek  Regisztráció  Belépés  
Az iskola igazgatójának döntése alapján
a krízis helyzetre való tekintettel a Hogwarts
bezárja kapuit és a tanítás Londonban,
egy ideiglenes helyszínen zajlik majd.
Az iskola udvarán egy ormótlan fekete torony emelkedett (leírása ott).
Az Árnymester egy gonosz varázslat segítségével
eltakarta a Napot, így teljes sötétségbe borítva a világot.
Szenteste előtt, hogy a remény és a szeretet ünnepe
hozza el az ezer évig tartó sötétséget.
Ezt bizony a muglik is észreveszik.

 

 Diagon Alley

Go down 
+8
Alain Rainier Benoit
Richard Warren
Robbi Wyatt
Hristo Barakov
Philip Philter
Lucius Sinister Malfoy
Ravenna Wayne
Jackson Woodhead
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam



Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 19:16

[Wyatt szalon]

Sajnálom, mind megesszük. *Fancsali képpel mond nemet Beccának, de hiába mérséklődött az élet a felére, elvétve, jól körülnézve azért észrevehető a személyzet. Ahogy az is, hogy nem ők az egyetlen vendégek, sőt, ketten éppen alakulófélben, fodrászszékben vannak. És végre lepakolhat, óje, ha ügyesen kioson most, akkor meg övé az egész késő délután és este. meg amúgy is, lassan mindjárt záróra, most kell menekülni. Csak előbb eszik...*
Rick, nem vagyok fodrász, menj előre és sorra kerülsz. No, sipirc. Szia Becca. Sziasztok. *Megvárja míg távoznak a csöppök, hogy aztán nekilásson a vacsorának. Hogy pedig a napokban számíthat még Marcus látogatására... az idáig sajnos nem hallatszódott be. De végül csak szerencsésebb lesz betoppannia így, ugyanis nem szokása kidobnia a váratlanul felbukkanókat.*

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 19:08

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

Jól van Cicus, én megértem, hogy nem akarod akkor, amikor megvan! Igazából én sem szeretem a vérfürdőt!
*Pofátlanul vigyorog Robbira, és most jut csak eszébe, hogy ma még nem is csöcsörészett. Hát ezt bukta, mivel a lány már lelépett.*
Majd benézek ide a napokban, szívi, és keresek majd valami baró kérót, ahol kíkúrálhatom a rosszkedved!
*Mivel érdeklődésének középpontja távozott, így ő is lassan kifordul a szalonból. Még egy "szasztok"-ot eldünnyög az orra alatt, majd itt sincs.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 19:05

*Végigszalad a folyosón, amíg nincs a nagyok keze közelében, addig jól érzi magát.*
-Mit fogtok enni? Robbi, kicsit majd vágsz a hajamból, hogy apa ne legyen rám mérges? Beccáét nem kell, neki tök jó így a haja. *Éhes, de nem pofátlan, majd hazafelé megfűzi Kevint, vegyen neki egy szendvicset valahol.*
-Apa nagyon mérges lesz, ha nem történik semmi, de én most nem megyek Kevinhez, mert olyan izé. Nem Marcusra szólt, hanem rám. *Vidáman szökdécsel Robbi mellett, végig a pólóját nézi, illetve a dudorokat, de ezt nem fogja hangosan kimondani.*
-Mész is? Szia! *Elvörösödik a puszira, és vigyor ül ki az arcára. Azonnal a bátyja mellé oson.*
-Kevin, bemegyünk az Üstbe? Ugye bemegyünk? *Azért tisztes távolságban marad, fél egy újabb pofontól.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:59

*Vidáman rohan Rick mellett, még jó hogy figyelt, merre kell menni. A kajákat célba juttatják, és hátranéz, valóban lelépett-e a prefijük. Ha végre tiszta a szalonban a levegő, csak akkor szólal meg újra.*
Viszont Rick, neked tényleg meg kéne ejteni azt a hajvágást, mert otthon ki fognak akadni. Úgy látom, végre nyugi van, szerintem vissza is mehetünk, hacsak nincs túl sok az ebédből... tényleg, ezt mind meg bírjátok enni?
*Csak egy kicsit pofátlan, pont annyira amennyire az szokott lenni. Ha netán mégis kapna a kajából, akkor azt még megvárja, ha nem, akkor Ricket visszacibálja a szalonba.*
Hupsz, Apa nem tudja, hol vagyok, mindenképp haza kell most mennem. Gyertek majd be az Üstbe Kevinnel. Ha nem megy, akkod füttyents egyet előtte, és leszaladok, jó?
*Nyom egy puszit Rick arcára és elviharzik.*
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:49

[Wyatt szalon]

*Ugyan nem érti, hogy a népes társaság miért nem nyiratkozik, ha már itt dekkolnak a fodrászatban, de kicsoda ő, hogy ezt firtassa? Nagy levegőt vesz, szúszá, lehetne sokkal rosszabb. Most legalább szórakoztatják, no meg valószínűleg idegelik a szüleit. Ennél nagyobb boldogságot pedig nem is kívánhat, még ha tudja is, hogy rajta fog csattannni az egész.*
Simán bírom én is, de a bemutatót inkább halaszuk el máskorra. Semmit nem fogok csinálni itt a szalonban. Na, hess-hess. *Jó hangsúlyosan megnyomja a semmit, tényleg érik egy irányzott térdelés Calahannek kiutalva. De hogy szuper bige volna? Azt azért nem firtatja. Már javában a VIP helyiség felé tartva elvigyorodik. Vicces ez a srác, nagyon vicces.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:37

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

*Átszellemülten lesi, ahogy Robbi rágózik, olyannyira, hogy a sajátjáról is megfeledkezik.*
Lenyalom rólad a maradékot Baby! Egyesítsük rágóinkat!
*Robbival lassan már mindenben benne lenne, sőt az ajánlatot hallva tátva marad a szája.*
Hö? Micsoda? Addig értettem, hogy van két szép térded. Szerintem kicsit csontos lenne, ha a golyóimmal akarnád összehozni őket...
A csomó cuccból lábaid között konkrétan csak egy, na jó, kettő dolog érdekel, ha akarod, azt megmutathatod! Sőt, ha annyira nem használod őket, akkor ideje lenne végre felavatni! Én szóltam, a részleteket meg majd megbeszéljük!
*Ahogy Robbi elhúz, először nagyot néz, majd követi bagzó kandúréhoz hasonlóan csillogó szemekkel.*
Micsoda? Máris megyünk szobára? Szuper bige vagy!

Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:32

-Engedj el Kevin, engeeedj el, mert különben megmondom apának, hogy miattad nem lett levágva a hajam. Meg azt is, hogy Marcus miatt, mert...mert...nem tudom miért, de majd kitalálok valamit. *Azért már nincs akkora szája, sőt, egészen kicsire húzza össze magát az újabb nyakas miatt, csak kapálózik. Azt hitte, Kevin majd megvédi Marcustól, de tévedett.*
-És azt is meg fogom mondani, hogy megpofoztál, meg azt is, hogy azt mondtad, olyan darabokra szedsz, és azt is, hogy azt mondtad nekem, hogy kuss, meg azt is, hogy összegyűrted a ruhámat. *Azt megfigyeli, mit kell csinálnia egy lánnyal, majd kipróbálja Beccával is, mert azt biztosan így kell. Mivel egyedül Robbira számíthat most, így azonnal rá hivatkozik.*
-Segítenem kell Robbinak, hallottad Kevin. Én akkor most megyek is, oksa? *Óvatosan kihámozza magát a bátyja kezei közül és iszkol is két csomaggal balra és hátra, vagy fordítva, mielőtt kapna még egy sallert.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:27

*Mivel nem volt elég gyors, így Marcus legyintése eltalálta, így sivalkodik, mint egy kismalac.*
Áúúú! Nem vagyok bolha, vegyed tudomásul!
*Mivel tényleg nem kapott nagyot, és már úgyis suhinthatott egyet, pont mint az előbb említett bolha, arrébugrál. A nagyok beszélgetését meg tátott szájjal nézi.*
Hűha! Ezt az egészet itt fogjátok csinálni a szalonban?
*Mivel kíváncsi, szívesen megnézné, bármi is süljön ki belőle. Mivel nem akar újabb verést, az ő figyelme is a kajás dobozokra terelődik.*
Huhh, mi van benne? Ebédeltem? Nem is tudom már! Segítek én is levinni, Marcus úgysem enged el!
*A hóhéros dolog tetszik neki, és el is képzeli.*
Huh, de kemény! Megmutatod, hogy szoktál akasztani, vagy lefejezni? Amúgy bírod a vért? Én simán! A kocsmában annyi verekedés van, hogy néha több vér folyik, mint bor.
*Persze megint túloz, hiszen annyira nem vészes az Üst, de szeret nagyokat mondani.*
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:23

*Mintha kicsit felgyorsultak ovlna az események. A felét nem bírja követni, de talán jobb is. Csak nyugalomra vágyik, olyan nagy dolog ez? Ehöm, ebben a társaságban, ezen a helyen kétség kívül hatalmas dolog lenne.*
Becca, van minden, csak most Miszter Hóhért is szabadságolták, és vitte az összes cuccát. Helyette is én melózok. Meg úgy mindneki helyett én melózok. Nem lehetne csak egyszer normálisan megcsinálni a beosztást? *A kérdés persze költői, kapna is egy szép atyai pofont, ha ezt előtte is feltenné, a fejét meg köszöni szépen szereti ott, ahol van. A helyén. Rick viszont írtó aranyos, bár a fele pakkot nem bírná elcipelni, de a szándék a fontos.*
Kérlek, az jó lenne. Hátra, aztán balra, és végig a folyosón. Köszi. *Rágóbuborékot fúj, kipukkantja azt, majd rág tovább. Mindig híres volt a rágózásról, de ebben az utóbbi két napban extra mennyiséget fogyasztott el. Azért ezt finanszírozni se semmi, még jó, hogy a családi kassza bírja. A kiscsákónak aztán legfeljebb két csomagot enged elhappolni, tényleg nem akarja, hogy megszakadjon a súlytól. Így meg már neki is könnyebb valamivel. Csak Calahan ne ingerelné ennyire. Közelebb lép, nekiugrik és szétcincálja és mielőtt megindulna ő is, kiosztja ide is a napi penzumot.*
Közöd? És egy szóval sem mondtam, hogy fogdosnám őket. Van szép térdem, meg egy csomó cucc itt, még fel nem fedezett használati módokkal. Ha érdekel csak szólj. Kaját meg szerezz magadnak. *Ezzel fogja magát és elhúz az előbb említett irányba, menet közben biccent oda Kevinnek. Ezt eddig elszalasztotta.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 18:04

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

Látom, ezt elintézitek családon belül.
*Közli flegmán rágózva, és hátrébb húzódik. Legalább nem kell piszkítani a kezét, hiszen Kevin már lekent épp elég pofont Ricknek. Mivel a kis taknyos bátyjának elég jó híre van, és átkok terén sokkal erősebb, mint ő, így hagyja is az egészet.*
Jól van Rick, majd megversz! Mi ez, valami bolhacsípés?
*Legyint egyet hátra, és azt sem bánja, ha közben eltalálja Baxtert, de mivel kislányról van szó, az ütésben nincs erő. Azon már csak röhög, hogy hogy sasol Robbi seggénél.*
Mivan Cicus, megjött a vérzésed? Vagy nem keféltél már hetek óta, mi? Tán nem kellett volna egyedül a suliban dekkolnod!
*Igen, tud a dologról. Hogy honnan, az maradjon titok. Viszont ez a beszólós stílus nagyon bejön neki, viszont a tikkelésen remekül szórakozik.*
Nem elég, hogy a golyóimat akarod fogdosni, de még kacsingatsz is, Wyatt? Sőt, még kaját is hoztál nekem! Ez ám a tökös bula!
*Igen, mindig ilyenről álmodott, igazából az sem zavarná, ha kicsit megkínozná.
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 17:54

[Wyatt Csodafürt Szalon]

*Ki nem jönne Kevin háta mögül, ha az nem rángatná előre és nem keverne le neki egy pofont. Láthatóan nem tart Marcustól, de neki is éppoly elege van az öccséből mint a másiknak.*
-Naaaa, majd én is így foglak megvédeni téged. *Fenyegetőzik a bátyja felé majd nagyot nyel arra a megjegyzésre, hogy Kevin éppenséggel darabokra akarja szedni és erősen tartja maga előtt, nehogy eliszkoljon.*
-Én megyek segíteni Robbinak, oksa? Majd jövöööök. *Menekülne hátra, ha nem fognák, így most kénytelen megvárni, mikor engedik el végre.*
-Ha...ha hozzányúlsz Beccához, én megverlek Marcus. Komolyan megverlek. Kicsi vagyok, de én is tudok ütni nagyot...nagyobbat? Kicsit? *Már nem olyan biztos magában mint volt, sőt, érzi, ebből igencsak rosszul jön ki. De mégiscsak Beccát fenyegeti veszély, ő pedig most komoly nagyfiú.*
-Robbi? Merre kell menni? És segítsek vinni a cuccokat? *Próbálkozik, hátha ezzel kiszabadul a bátyja fogságából.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 17:28

[Wyatt Csodafürt Szalon]

Nekem tetszik Rick haja, hagyjátok békén, mert leköpdöslek benneteket mind! Marcus tök csúnyákat mondasz! Más boldog lenne, ha ilyen öccse lenne!
*Eddig nyelt, de Rick szomorú arcát látva muszáj volt beszólnia, hiszen a barátja, és nem hagyhatja, hogy így elcsesszék a kedvét. A kicsi kirohanásához meg ő is csatlakozik, csak ő már akkor ér oda, mikor farkasszemet néznek Kevinnel. Mivel a nagyfiú fenekét nem érné fel, ezért csak beleboxol az oldalába, majd máris szelelne el, hacsak el nem kapják útközben.*
Nyugi, én nem nyiratkozni jöttem! Vesztőhely? Komolyan? Van bitó, meg akasztófa, meg hóhér is? Mutiiiii!
*Azzal körbetáncikálja Robbit, és közben alaposan megnézi, mit is csinál Marcus a lány fenekénél.*




Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 17:21

*Idegesen topog bal lábával, de csak lejebb ereszti azokat a kajásdobozokat, hogy körbenézhessen, mikor Becca, vagy valaki ugyanolyan hanggal ilyen lelkesen ráköszön. Meg Rick hangját is lenyúlta valaki... de most hogy körbe tud kukkolni valóban regisztrálja, hogy tényleg a kicsik vannak itt.* Sziasztok. Ti mit kerestek itt? Nincs jobb dolgotok, mint nyíratkozni? Ez egy vesztőhely... *Elhúzza orrát, fintorog, neki a szalon nem más, mint az elrontott nyarak szimbóluma. Eh-eh. Aztán az úttorlasz meg visszafelesel. Kis híja, hogy nem kezd el tikkelni.* Pont ebben a sorrendben. Előbb az ollókat, aztán a fésűket. De kérdezett valaki? Segítek. Nem. *És ezzel már trappolna is át Marcuson, Becca táncikálós megjegyzését ignorálva, de csak nem hagyják. Tikk-tikk. És megint csak tikk.* Ha nem akarod, hogy a golyóid a gyomrod környékén kössenek ki, jobb ha elengedsz... Rick, hátul van még póló. Ha segítesz odajutni, kapsz. *Elvigyorodik, viszont a két karja lassan szívesen leszakadna. De az étellel nem támad, az annál sokkal szentebb, minthogy elpocsékolja. No meg akkor mehetne még egy kört.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 17:07

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

Csak nyugodtan Baxter, ha szeretnél közelebbről is megismerkedni az öklömmel! Most nem vagyunk a suliban, itt akár meg is verhetlek! Kis takonypóc... akkor mégis milye vagy neki?
*A hangjából fröcsög a megvetés, és fel kell röhögnie, ahogy a kislány felfújja magát. Ritka vicces kis vakarcs, ahogy megpróbálja az önérzetes nőt adni. Viszont Sales rúgására lefagy a képéről az önelégült vigyor.*
Sales!
*Azzal lendítené ő is a kezét, de a kicsi már Kevin háta mögé bújt.*
Onnan könnyen beszélsz, Öcsisajt! *Azzal annyira közel lép Kevinhez, hogy szinte az orruk összeér, és úgy sziszeg hozzá.* Neveld meg az öcsédet, ha jót akarsz! Ekkora lúzer az egész suliban nincs, mint ő! Ha nem vonnak le tőle, miénk a házkupa!
*Ha Kevin verekedni akar, hát áll elébe.

//Viszont itt van egy kis szünet, majd kiderül, mi lesz, de mire Robbi beér, így-vagy úgy, Marcus az ajtót támasztja//


Szasz Wyatt! Látom, nem te vagy a cég reklámarca, még mindig! Vagy elkúrtad az összes ollót, meg fésűt, ahogy hazaértél? A hajad még Sales-énél is rosszabb!
*Még szélesebb terpeszben áll az ajtóban, nehogy el lehessen férni mellette. Baxter táncos beszólása viszont újabb ötletet ad neki.*
Ó, látom, csak egy körre akarsz eljönni velem, Cicus! Hát persze, hogy szabad lesz!
*Azzal pofátlanul vigyorogva Robbi dereka mögé nyúl, és megmarkolja a seggét. Nála a tánc így kezdődik.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 16:59

[Wyatt Csodafürt Szalon]

-Nem is olyan, és minek levágni? Akkor is úgy áll, ahogy akar. Nem is fésülöm mert nincs is értelme. *Vígan ácsorog Kevinék mellett, vissza nem ülne a székbe. A részvétnyilvánításra elkeseredik, lehajtja a fejét.*
-De nem is vontak olyan sokat, csak 110 pontot, utána meg kiegyenlítettem, nem? Nem is értem mi bajod van. Maegan néni biztosan büszke ránk, mert negyedikek lettünk. Az szerintem tök jó hely. *Az eltévedésre csak elvigyorodik, arról nem tehet, de tény, sosem talál semmit.*
-Szia Robbi! Tök jó a pólód, nekem is lehet ilyen? *Naná, hogy a melleit stíröli, amíg Kevin nyakon nem vágja.*
-Naaaaaaaa, most miért kaptam? Te is ezt szoktad, nem? Tőled tanultam. *A második tockos után csendben marad, egészen addig, amíg Becca meg nem szólal.*
-Igen, megyünk majd, és mindent meg fogunk nézni. Jössz? Jó, és akkor megnézzük az állatokat is és minden egyebet ami érdekes. És héééééé, ő nem a nőm Marcus, hanem a barátom, jó? *Bokán rúgja a Prefektust, utána pedig bemenekül a bátyja háta mögé, onnan les kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 16:44

Óóó, akkor apukáddal kell beszélnem, hogy szóljon nekem, hogy mikor jössz ide legközelebb!
*Hát persze, majd pont egy Sales fogja őt előre értesíteni a terveiről... meg ahogy azt Becca elképzeli.*
Mész majd vásárolni? Mami már megvett nekem mindent, de ha akarod, és Kevin is lesz olyan rendiii *ártatlan, kék szemeivel esdeklőn néz a nagyfiúra, közben szaporán rezgeti a szempilláit* akkor veletek mehetek! Óóó, én is szeretnék valami állatot! Egy fekete macskát fehér csillaggal a nyakában, vagy ilyesmit, ha már az unikornist nem engedik.
*Marcusnak cseppet sem örül, hiszen nem egyszer osztotta már ki őket. A szemtelen megjegyzésre meg felmegy benne a pumpa.*
Bokánrúglak Calahan, ha ilyeneket mondasz! Vedd tudomásul, hogy nem vagyok Rick nője!
*Mint egy kis pulyka, úgy felfújta magát, de egyelőre még csak szájal nagyokat, meg különben is eltereli figyelmét az iskolatársa.*
Robbiii! Sziaaa! Te hol voltál eddig? Még nem is láttalak! Ti mit csináltok? Felkérted Marcust táncolni?
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 16:38

[Wyatt szalon]

*Ha a füle már nem is cseng attól a két napos rivvalótól, de hangulata ugyanolyan paprikás. Miért nem bírják békén hagyni legalább egy nyár erejéig? De nem, hiába is reménykedik, itt kell robotolnia minden évben, amint letudja a vizsgáit, és elérkezik az év vége. Hogy egy kicist is élvezhetné a nyarat? Á neeeem. Most is kajáért szalajtották... de legalább nem kell bent lennie, és ki tudja mi
egyebet csinálnia. A rabszolgatartás újkori megnyilvánulása az, ami odabent zajlik. Még meg is billogozták, a fodrászat egyenpólóját viseli. Hiába próbálta meg fazonra vágni, vagy átfirkálni, egyszerűen nem ment, mert már ismerik és "levédték" azt mindenféle bűbájjal. Csak hogy boldog legyen. De szó, ami szó, kajásdobozok tömkelegével közeledik az üzlet felé, már jó messziről behaluzva az ismerős hangokat. Mégis mi a frászkarikát keresnének itt a kicsik? He? Naugye. Aztán belép ő is, szemellenzővel, csökönyösen trappol egyre beljebb, az egyik hátsó helyiség felé haladva. Vagyis haladna, ha nem okozna gondot egy úttorlasz, amit megkerülni persze lusta. Hog aztán modorával a legkitartóbb vendéget is elüldözheti? Pillanatnyilag nem érdekli. Rágópukk mielőtt megszólalna.*
Szabadna?
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 16:26

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

Persze hogy nem Öcsisajt, olyan a búrád, mint egy seprű, amibe belebaszott a villám! Nem, nem az amivel eszünk...
*A kérdéseket megelőzve válaszol, és közben röhög. Amíg beszél, kérődzve rágózik, hiszen a rágó az nála alapfelszerelés.*
Cső Kevin! A bátyja vagy? Részvétem!
*Végigméri a nagyobb srácot, és a kezét nyújtja felé. Persze nem állja meg, hogy előtte ne köpjön a tenyerébe.*
Naná hogy ordítok, hiszen mindig eltévedsz, és egy csomót vontak miattad!
*A berobbanó Beccára eltátja a száját.*
Nimmán, Rickynek nője van! Azt hittem, csak kamuztál, mikor erről beszélgettünk!




Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 16:00

[Wyatt Csodafürt Szalon]

*Csak úgy dől belőle a szó, egyedül a KUSS! ordításra hallgat el és néz szeppenten Kevinre. Csak beszámolt az iskolai élményeiről, nem gondolta, hogy ezzel idegesíti a bátyját. Marcus köszönésére pördül meg.*
-Szia Marcus! Igen, arra, csak nem tudom miért. Nem is hosszú a hajam. Ő Kevin a bátyám, idén végzett és most tök morcos rám. De azért szeretem ám. És...és Kevin, ő Marcus, a Prefektusunk. Tudod hányszor kiabált velem? Fhúúú, rengetegszer, pedig nem akartam rosszat, csak mindig eltévedtem és nem találtam oda sehova. *Vidáman csüccsen be a székbe, de nem igazán érti, mi a baj a hajával, szerinte ez így jó, meg amúgy is úgy áll, ahogy akar. Persze a kiabálásra felpattan és szalad Beccához.*
-Szia Becca! Én sem tudtam, csak apa mondta, hogy ide kell jönnöm, és Kevinre esett a választás. *Aki nem igazán örült annak, hogy cipelheti az öccsét, csak Rick ezt nem vette tudomásul. Boldog volt, hogy a bátyjával lehet.*
-És majd megyünk venni könyveket és mindent, meg kapok új talárt is és még nem tudom mit. Szeretnék egy állatot, de azt nem engedik, mert még elhagyom valahol. Te is vásárolsz? *Csak öleli Beccát, a mai napja már szuper, hiszen itt van a lány is.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Baxter
2. évfolyam
2. évfolyam
Rebecca Baxter


nő
Kor : 12
Hozzászólások száma : 313
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 11.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 15:57

*A nővérei épp leküldték őt vásárolni a vacsorához, és még szerencse, hogy legalább fél óra hosszat húzta az indulást, ugyanis így még pont sikerült meglátnia Ricket, ahogy egy nagyobb fiúval Robbiék szalonja felé tart. Már ki is ment a fejéből, hogy mi a dolga, máris ott lohol a kicsi után.*
Riiiick! Riiick, várj meeeeg!
*Akkora lármát csap, hogy a fél utca utána fordul, de az ilyesmi sosem érdekelte, ő nyargal tovább, egészen a szalon bejáratáig.*
Sziaaaa!
*Azzal máris a kisfiú nyakában landol, remélhetőleg nem sikerül őt feldöntenie.*
Csókolom! Rick, nem is szóltál, hogy erre jársz! Tök mázli, hogy nem kerültük el egymást!
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 661
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 15.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 15:21

[Marcus Calahan -- Wyatt Csodafürt Szalon]

*Sárkánybőr nadrágban, csizmában és szétcippzározott mellényben lazulva ballag Rick és Kevin mögött, hol magában, hol hangosan felröhögve. ~A gecibe, ez a Sales mindenkin túltesz! Sosem mondanám meg róla, hogy a fél családja halálfaló volt!~ A locsogást nem bírja hallgatni, úgyhogy menet közben jó nagyokat köp az útra, és mindenki számára jól láthatóan ránt egyet a nadrágja ülep részén, ezzel is hangsúlyozva, hogy a környéken csak ő, és senki más nem lehet a "tökös csávó".*
Szasz Sales!
*A szalon ajtaját támasztva köszön be a kis taknyosnak, és az orrába túr. Mivel a bőr cuccban megizzadt, a hozzá közelállók jól érezhetik az izomszagot.*
Birkanyírásra hoztak?
*Azzal fintorogva végigméri a terepet, de be semmiképp sem menne. Úgy áll ott, mintha legalábbis a vörös szőnyegre várna.*
Vissza az elejére Go down
Rick Sales
2. évfolyam
2. évfolyam
Rick Sales


Férfi
Kor : 12
Hozzászólások száma : 482
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-08-11, 15:05

[Wyatt Csodafürt Szalon]

*Egész úton folyamatosan magyarázott Kevinnek arról, hogy Becca milyen szép lány lesz ha megnő, és hogy lesznek neki is olyan mellei, mint Robbinak, meg Sylviának is. Akkor sem hagyta abba, amikor a bátyja egyszerűen befogta a száját, akkor is mondta tovább.*
-És...és látnod kellene, mert annyira ügyes, én meg nem. De az elméletben meg én segítek neki, és így annyira jó együtt, meg amikor órán is sikerül egy kicsit a varázslatom, akkor tökre örülök neki. Meg felgyújtottam véletlenül a függönyt és nem tudtam eloltani, a vízköpőket is annyira szépen elnémítottam, csak nem tudtam visszacsinálni. Meg a falat sem. Szép kanárisárga volt és ott álltam és jött egy prefektus, én meg féltem, mert a fal meg olyan volt és hiába dörgöltem, nem jött le. Aztán segített és rendes volt csak kicsit morcos. Becca pedig...nagyon szeretem, mert ő a barátom és annyira szééép. Marcus pedig elmagyarázta, hogy nem mondhatom azt amit te, hogy kibaszott szexi, mert nem illik és nem is azt jelenti, amit gondoltam róla. Jaj, meg képzeld, tökre lekéstem az indulást is, mert annyit pakoltam és sehogyan sem volt jó, és ott hagytak. És akkor jött apa értem, annyira jó volt. Nagyon haragszik? Ugye nem? Mindegy, és akkor volt még olyan is, hogy lent voltunk Jackson bácsinál és kergettünk szurcsókokat, amik tökre veszélyesek már, mert durranak is. *Levegőt sem vesz szinte, annyira mindent el akar mondani egyszerre. A szalonba lépve egy kicsit megáll, de csak annyira, hogy köszönjön.*
-Csókolom! Na, és akkor Jackson bácsi segített, meg elmondta, mit kell velük csinálni és minden ilyesmi. És ettünk ott fonom vacsorát, de akkor jön a Warren professzor. Tőle nagyon féltem az elején, de aranyos, csak szigorú. Meg ott van az a Philter professzor, hát tőle még most is félek, mert mindig levon pontot tőlem, és bármit mondok, mindig rossz. De kaptam tőle is pontot, és annak meg annyira örültem, hogy csak na. *Lelkesen mondja a magáét, hogy lassan a bátyja idegrohamot kap tőle, észre sem veszi.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 03:45

*Nem tud mit kezdeni a helyzettel, tanácstalanul áll az ajtónál, onnan nézi Ravennát. Ahogy mellélép és a keze hozzáér, egy hirtelen mozdulattal öleli magához. Szerelmes pillantása beszél helyette is, csak az ilyen bonyodalmak miatt nem képes kezelni az egészet. Magyarázatokba nem fog, mert annak katasztrofális vége lehet, amilyen érzéke van hozzá. Megcsókolja, másképp már tényleg nem tudja bizonyítani az érzéseit. Amint mehetnek, biccent a tulajnak, és indul vissza a kocsi felé.*
-Mégsem mennék vissza egyedül, azt hiszem. *Elvigyorodik, letett arról, hogy gyalog menjen. Alain vezetési stílusával arra is van esély, hogy túlélje azt, amibe már belehalni sem tud. Csodás.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 03:36

*Örülne, ha most Lucius dührohamot kapna, az igazán megkoronázná az egész napját. Természetesen ahogy Olivander a fiúval foglalkozik, le sem veszi róla a szemét. Némán gyönyörködik a látványban, amitől még szarabbul érzi magát. Nincs ahhoz hozzászokva, hogy ne legyen a közvetlen közelébe, így mivel a fiú nem áll messze az ajtótól, mintegy véletlenül arra keveredik. Nem meri őt megölelni, csak a keze súrolja a fiú kezét, majd hátranéz Alainre.*
Mindkettőnk végzett, mehetünk.
*Megvárja, míg Alain "baráti alapon" elintéz mindent, és csak akkor indul el, ha engedélyt kap rá.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 03:23

*Ha tudná, Rav mire gondol, itt helyben kapna dührohamot. Nem ő húzódott el, csupán az a megnyilvánulás nem tetszett neki. Sosem fogja megérteni a nőket, az már biztos. Rezzenéstelen arccal tűri, hogy a kezébe nyomjanak pár pálcát, de egyik sem az igazi, nem érzi a sajátjának őket. Csak jelzi, sehogy sem áll kézre, másikat szeretne. A kérdésre, hogy mi történt, csak egy szóval felel.*
-Eltört. *Nem szeretné taglalni, miként vagy miért. Szerette azt a pálcát, ismerte, ahogy a pálca is őt. Most pedig válasszák ki egymást úgy, hogy azt sem tudja, mit kezdjen vele, csak az elmondottak alapján. Végül a sokadik próba után úgy tűnik, csak megtalálják azt, amelyik megfelelő. Ugyanúgy bükk, mint volt az előző is, és ugyanúgy sárkányszívizomhúr maggal rendelkezik, mint a volt pálcája. A cseppnyi különbség az a néhány karcolat, ami díszíti. Azzal nem foglalkozik, a szikrák egyértelmű jele, hogy ez az ő pálcája.*
-Ő az. köszönöm. *Furcsa a fogása, mégis egybeolvad szinte a kezével. Kezdhet gyakorolni. Amint végzett, félreáll, és Ravennára pillant. Nem tudja eldönteni, hogy ha most megöleli, akkor eltolja vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 03:10

*Fegyelmezetten hagyja, hogy méricskéljék és körbejárják, a sorban előszedett dobozokból kezébe adott pálcákat kirpóbálja, és az előzőtől csak egy hajszálnyit eltérő pálcánál állapodik meg végül.*
Köszönöm, ez jó lesz.
*Lopva Luciusra pillant és elszorul a torka. ~Ezt megint szépen elintéztem... neki ott van Alain, én meg tök egyedül maradtam... nem baj, vele úgyis szívesebben van, mert ő olyan... tapasztalt~ Hát igen, megint kitört rajta az önbizalom és a hülyeség is. Tekintetét visszafordítja a pálcára, majd a cipőjére.*
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 03:03

*Alain megtárgyal valamit halkan a tulajjal, aztán átengedi neki a két gyereket. Az méreget, dobozokat hoz elő, pálcákat ad a kezükbe. Benoit csak leül egy hátsó fotelbe és némán figyel. Múltkor már elmondta a gyerekeknek hogy hogy kell az ő fajtájuknak varázsolni. Most rajtuk múlik, hogy tudják-e alkalmazni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:59

*Követi Alaint és Ravennát kissé lemaradva tőlük. Ha már nem vadászhat, akkor legalább nézelődik kicsit. Ahhoz képest, hogy nem hagyhatja el a kastélyt, egész szépel elflangál London utcáin. Aboltot ismeri, járt itt 5.5 éve már, akkor kinézett egy pálcát magának, kár, hogy nem éppen értették meg egymást. Biccent a tulajnak, megáll az ajtónál, nem lép beljebb.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:55

*Mivel az események gyorsan követik egymást, csak arra eszmél, hogy a két vámpír után sétál be az üzletbe és köszön kissé halvány hangon.*
Szép estét.
*Többet nem szólal meg, hiszen megint sikerült hülyét csinálni magából, csak áll a többiektől kissé távolabb és hagyja, hogy Alain intézzen mindent.*
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:49

*Még jó, hogy nem engedi Luciust csak úgy kedvtelésből vadászni játszadozásból. Amint mindkét gyerek rábólint hogy mehetnek, elindul visszafelé velük a Leaky Cauldronba. Nem töltenek ott sok időt, csak átmennek a hátsó téglafalhoz, onnan meg egyenest a Diagon Allyre. Úticéljuk Olivander üzlete, aminek tulajdonosa a régi mestertől örökölte az üzletet, és annyi szivességgel tartozik Alainnek, hogy az életben nem tudná visszafizetni. Ezért volt olyan könnyű elérni, hogy ne zárjon be amig meg nem érkeznek.
Amikor belépnek az ajtón, az halkan csilingelve ad jelt érkeztükről. Egy kopaszodó, késő-középkorabeli férfi bújik elő a dobozokkal megrakott polcok közül, és mosolyogva siet eléjük.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:39

*A kérdésre nem számított, sőt a mosolyra sem. Elősször zavarba jön aztán elvörösödik.*
-Ö...nem. *Bizonytalan a válasza, ennyit arról, hogy hazudjon, az nem az ő műfaja. Elfordul, a fenét nem féltékeny, nagyon is az, ahogy Ravennára is. A szórakozásának lőttek, ebből nem lesz tömegverekedés. Felsóhajt, mehetnek tovább, nem akar itt leragadni.*
-Igen. *Már az újabb ingerekre figyel, ha szabadon mehetne most, lehet, kedvtelésből vadászna tovább, holmi játszadozásból.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:32

*Az emlékek módosításával még mindig vannak gondjai, így van annyira gyáva, hogy ezt Alainre hagyja. Hiába, egyelőre inkább nem próbálkozik ilyesmivel, hiszen a múltkor alaposan befürdött.
A bunyóból igyekszik kimaradni, de titkon örül neki, hátha Lucius itt végre levezeti a felgyülemlett feszültséget. Persze Alain sem nézi zsebre tett kézzel, ezt nem is várta tőle, mire kettőt pislog, már minden el van simítva. Mivel jóllakott így csak bólint a kérdésre. Felőle mehetnek.*
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:27

- Csak nem vagy féltékeny, Lucius? *Halványan elmosolyodik amikor a srác leüti a tagot aki elkezdte fogdosni. Aztán drámaian a homlokára csap amikor kirobban a káosz, és a maradék két alak rémülten bámul rá. Ennyit a szép bevezetésről.*
- Látják, csak szépen bocsánatot kellett volna kérni... *Kiengedi erejét, a kevésbé finomnak szagló tagot leüti, az utolsóból meg ő vacsorázik meg. Végül elmecsekkolja az egész bandát, módosit ahol kell, megigazitja a ruháját, és a két gyerekre néz.*
- Mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 02:00

*Igen, ő is ezt akarta mondani, csak nem éppen ilyen finoman, de Alain megelőzte. A kocsiról folyó vitába nem száll be, egyelőre az is elég, hogy Rav a természetes mugli éppen nem természetes muglit játszik. A szorításból ért, nem fog elrohanni, ez nem a rengeteg és nem is a falu, ahol még belefér az ilyesmi. Az 5 pasasra elvigyorodik, bár az kevésbé tetszik neki, hogy az egyik nem elég, fellöki Alaint, de még fogdossa is.*
-HA hányat, akkor nem kérek. *Szemtelen vigyorral válaszol, körülnéz, majd hirtelen üt. Azt az egyet, amelyik Alainhez ért.*
-'Nyádat fogdosd. *Hab a tortán, hogy Rav is éppen megsértődik, ráadásul neki is beszólnak. Emelné ismét a kezét, ha a lány nem rendezné el a dolgot. A mozdulata mégsem hiábavaló, mert az ütését nem nézték túl jó szemmel. Ebből bunyó lesz, érzi, bele is menne, ha megtehetné, de azzal egyrészt lebuktatná saját magukat, másrészt Alaint is felidegelné. Marad a kisfiús mosolyánál és a bűbájnál. Nem szórakozik, azonnal mar, éhes. A végén megpróbál valami idióta emléket kitalálni, odarántja a megütött fickóhoz a prédát, hogy elhitesse vele, ők egymásnak estek. Remekül fog szórakozni, ha szétverik egymást.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 01:47

Miért, szerintem tök jól festünk így hárman együtt, nem?
*Őt aztán nem érdekli ki mit gondol róluk, neki jó ígyhármasban is, a lényeg az, hogy Lucius is mellette van.
Mivel kedvese ma egész este ingerült, a megjegyzésére hirtelen elhallgat és nem szórakozik többet. Ha valóban így állnak a dolgok, akkor legszívesebben ő is gyalog menne haza, természetesen egyedül. Az ölelésből is kibontakozik, jobb ha most egy kicsit eltávolodik a két fiútól, hiszen megtanulta azt, hogy jobb ha vadászatnál nincs útban, úgyhogy Alainnek nem kell őt nagyon taszigálnia, megy magától is. Az öt alak viszont felvillanyozza, és az sem érdekli, hogy részegek, vagy józanok, igaz szeretne kicsit futkosni utánuk, de most hogy így tálalva lett a vacsi, nem finnyáskodik.*

Elég egy is, Mester.
*Egy alak az ötből hirtelen mellé lép, de nem ijed meg, bár alig hallja amit mond neki. Valami "szöszi" és "kisanyám" szófoszlányok jutnak el hozzá, ám egyből beveti a bűbájt. Kedvesen mosolyog és ártatlan szemekkel néz a pasasra.*
A tárcám kellene? Ha nem bánt, és egy ujjal sem nyúl hozzám, én odadom, csak előbb hadd súgjak valamit!
*Ócska trükk és ha nem az lenne, ami, akkor simán megkéselnék, vagy jobb esetben kiröhögnék. De szerencsére itt is működik az, amit lassacskán kezd felfogni: valóban elég erős vonzerővel rendelkezik, tehát a pasas simán feléhajol, így csak egy mozdulat és már harap is.*
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 01:35

*Szemöldöke erőteljesen megrándul Ravenna előadására... Muglit mondott, nem... mindegy. Úgy tűnik, ezt is gyakorolni kell még.*
- Kicsit természetesebben, ha lehet, Ravenna... *Mormogja csak az ő fülüknek hallhatóan.
Mellesleg annak is megvan az oka, hogy miért foglalják el az egész járdát. Ismeri azt a fajtát amire most vadásznak... Lucius vállát kissé megszoritja, amolyan figyelmeztetésképpen. Faluban sem illik a négyégtájnak rohanni, nagyvárosban kimondottan tilos.*
- Úgy érted, hogy a Mercedessel, ugye? *ezt már normális, emberi füllel hallható hangon mondja, kissé megnyomva a Mercedes-szót. Mintha csak sértené az egoista tulajt, hogy lemerdzsózzák a kocsiját. Persze a dolog csak csali a horgon. És úgy tűnik, elég jó is. Egy közeli kisebb úton öt alak jelenik meg, és ráfordul arra amelyiken ők mennek. Velük szemben jönnek, természetesen kiterülve és az egész járdát foglalva, hiába állnak két sorba. Alain arcán átfut egy halvány mosoly, és kicsit oldarább tolja a két gyereket, mintha csak lazán el akarna menni a csapat mellett. De persze az út még igy is szűk. És amúgyis, ahogy gondolta, a hozzá legközelebb lévő tag direkt nem húzódik félre eléggé, látványosan szándékos mozdulattal megy neki Alain vállának. Milyen rossz szinészek egyesek...
Szépen elengedi Lucius vállát, hogy amikor a direkte nekimenő alak megragadja a karját a két gyerek ne legyen vele együtt elrántva. A bandatagnak sem meg adja az élvezetet, elegánsan megfordul, holott az rángatni akarta, hogy kiszemelt áldozata ügyetlenül tántorogjon.*
- Egy sima "elnézést" is elég lenne, uraim... *Megragadja a karjára kulcsolódó kezet, de egyelőre még nem tör semmi csontot. Szeme sarkából Luciusra és Ravennára néz, és felölti hamiskás mosolyát.*
- Hányat kértek?
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 01:08

-Csak azt. *Fogalma sincs, merre jöttek, ilyen száguldás mellett arra volt ideje, hogy az utat figyelje, hát hogyne. A muglis viselkedésre bólint, pálca nélkül nem olyan bonyolult az. A bulikat pedig nem kell bemutatni neki, azokat ismeri elég rendesen.*
-Csodás. Így fogunk végigvonulni? *Ezen felröhög, így az egész járdát elfoglalják. Hogy ki kit ölel és hogyan, már részletkérdés, ahogy az is, éppen mit gondolnak róluk így. Számára kézenfekvőbb két derék, a többi nem számít. Rav nyafogására az égre pillant.*
-Kicsim, ha ezt így folytatod, tényleg gyalog megyek, vagy itt maradok. *Ez erősen emlékezteti Vitrol unokájára, attól is falnak ment pillanatok alatt.*
-Sose támadj tömegben. *Egyre éhesebb, szíve szerint már lelépett volna a többiektől, hogy kiélvezze a vadászat örömét.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 00:59

Jójó, persze...
*Néha kicsit szőke, és megkérdez mindent hatszor, de ő már csak ilyen. Meg rosszul is van kicsit, hiába jó a kedve mellé. Néhány perc múlva kezd csak magához térni, és miután Lucius kiugrott a kocsiból, próbálja meg őt követni, de annyira izgatott, hogy Rav lemarad mellőle, csak kicsit később éri utol a két pasast.*
Mi? Hogy muglikat? Ó ne már...
*Mivel van színészi vénája, így csak ráveszi magát arra, hogy játszon egy kicsit.*
Szerintem annyira nem menő az a hely, amit az előbb mondtál, Szivíí!
*Nyávog, mint egy macska és úgy tesz, mint aki rágózik, és a fenekét is riszálja. Mivel mindhárman egymásba kapaszkodnak, nem biztos, hogy sikert arat ez a mozdulatsor. Még mindig nyafog, úgy beszélget Luciussal, természetesen jó hangosan, hogy mindenki hallja. Alig bírja visszafogni a röhögését.*
Jajj, Nyuszipocok, csak nem akarsz visszafele gyalogolni? Tök elfáradnék! Menjünk inkább a Merdzsóval, naaa!
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 00:41

- Nem, dehogy is. Ha a nyilt utcán vadásznánk, semmi értelme nem lenne annak amit eddig tanitottam, nemde?
*Halványan mosolyog Ravenna kóválygásán. Ő maga kényelmesen elindul lefelé az utcán. Van a közelben egy nagy park, ami különösen hires a sok rablás és gyilkosság miatt. Ami azt jelenti, hogy megfordulnak arra bűnözők és bandák. Ami azt jelenti, hogy van vacsora... igen, gondolkodjunk vámpir-módra.*
- Rendben, Lucius. Ha visszatalálsz egyedül, visszamehetsz gyalog. Tudtad figyelni az utat? *A parkot elérve Luciushoz lép, és karját lazán átveti a fiú vállán. Kabátja ujját kissé feltűri, hogy szabadon csilloghasson rajta az eredeti Rolex.*
- Most játsszátok szépen a szórakozni induló muglit. Nagyon hatásos, meglátjátok. *Hogyha Ravenna szépen felvette a helyét Lucius másik oldalán, akkor el is indulhatnak a park hosszú, elhagyatott, alig kivilágitott utcáin.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Sinister Malfoy
7. évfolyam
7. évfolyam
Lucius Sinister Malfoy


Férfi
Kor : 17 (16)
Titulus : Kviddics-csapatkapitány: Hajtó
Hozzászólások száma : 2521
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 00:22

*Nem szokott hozzá az ilyen közlekedéshez, és ugyan nem egy ijedős típus, de amint megérkeznek, nem nagyon akar kiszállni.*
-Visszafelé gyalog mennék, ha lehet. *Rav jóba kapaszkodik, lévén neki tökéletesen megfelel úgy ülve is. Persze a vadászatra kipattan, és alig várja, hogy mehessenek is. Mindenfelől inger érkezik, aminek elég nehéz ellenállni. Mégis kénytelen, ha nem akar további büntetést.*
Vissza az elejére Go down
Ravenna Wayne
6. évfolyam
6. évfolyam
Ravenna Wayne


nő
Kor : 17 (16)
Hozzászólások száma : 1642
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 00:18

Ez azt jelenti, hogy vadászhatunk is?
*Mégiscsak jobbnak látja tisztázni a szabályokat, mielőtt félreértik egymást. Igaz, ő még nem volt csak egyszer megbüntetve, de Alainnek nem a fizikai büntetés a specialitása, így nem is akar kiharcolni magának sokat belőle.
Ember korában biztos hogy mestere vezetési stílusától telehányta volna az autót, de most nincs a gyomrában semmi és különben is az ösztönei sem a régi módon működnek. Mint muslinca a szélvédőre, úgy préselődik az ülésre, de folyamatosan vigyorog, élvezi a dolgot. Hát igen, nincs tétje a száguldásnak. A többi emberért, akit esetleg elüthetnének, meg egyelőre nem aggódik. Ahogy megállnak, idióta vigyorral az arcán kúszik elő a kocsiból, és tántorog, mint egy részeg, mert annak ellenére, hogy élvezte, azért most alaposan kóvályog vele a világ. Kapaszkodót keres Luciusban, mert egyedül nem nagyon tudna elmenni sehova sem.*
Mi? Hogy máris kajálhatunk? Itt, a nyílt utcán?
*Egyelőre csak áll és dülöngél, hiába éhes. No meg a múltkori vacsi sem volt zökkenőmentes, úgyhogy kissé bizonytalan lenne amúgy is.*
Vissza az elejére Go down
Alain Rainier Benoit
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Alain Rainier Benoit


Férfi
Kor : 1071 (23)
Titulus : Ravenclaw Házvezető, Asztronómia tanár
Hozzászólások száma : 1040
Regisztráció dátuma : 2008. Dec. 04.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-28, 00:09

[Még a Hogwarts környékén]

- Ugyan, semmiség Ravenna. Nagyon szivesen. *Beinditja a kocsit, mire az halkan és kellemesen kezd mormogni, mintha valami ébredező vadmacska lenne.*
- Bár nagy bajotok úgysem történhet, de ha gondoljátok, bekapcsolhatjátok a biztonsági öveteket. *Szélesen elvigyorodik, aztán minden egyéb figyelmeztetés nélkül rátapos a gázpedálra.*

[London utcáin]

*Lehetetlenül rövid idő alatt érik el a várost... Roxfort expressz fél nap, rendes vonat 5-6 óra, a mai mugli autókkal 3-4, sportkocsival 2-3 óra lenne az út. Alain vezet? Szűk fél óra.
A gyerekekben lehet hogy van még annyi emberi ösztön, hogy majd szivrohamot kapjanak a sebesség miatt. Az ablakon kivül minden egybemosódó maszlag, még kivilágitott táblákat és hasonlókat sem lehet észrevenni.
Amikor a városba érnek azért lelassit egy kicsit, mostmár csak autós üldözéshez hasonlit a tempó. Még jó, hogy főleg olyan utcákat választ, ahol már nincs ilyenkor forgalom. Merthogy a közlekedési lámpákat nem nézi, az is fix. A Leaky Cauldronhoz közel parkol le, és ha a gyerekek kiszálltak, lezárja a kocsit.*
- Ahogy elnézem, előbb vacsorázni szeretnétek.
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 03:18

*Megnyugatja a tudat, hogy mégsem kell a rengetegbe mennie, a trágyázás meg abszolúte nem zavarja. Egy üveg vajsört azért még magához happol, mielőtt lelépnének, a könyvet pedig vigyázva öleli, nem szertné elhagyni, elvégre ajándék volt, szóval fontos. Ráadásul ebből kell dolgoznia majd. Külön indok ez. A pakolászásban segít, azzal végezvén pedig Hristoval és a két felnőttel távozik a boltból.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 03:10

Ugyan már, nem kell annyira betojni a rengetegtől, én minden nap oda járok. Na persze nem ajánlom, hogy felügyelet nélkül bemenj oda, de ha velem vagy, nem fal fel semmi.
*Nagyokat vigyorog, de végül megszánja szegény lányt, no meg azért sem viccelődik tovább, mert Richard szavai valóban komolyan hangzanak.*

Igen, igazad van, még a végén ők is betegek lesznek, más meg nem is hiányzik.
*Befogja a száját, több szót nem ejt a rengetegről.*
Jól van, akkor virágot fogunk trágyázni a szökőkútnál. Az csak nem olyan durva!
*Mivel vigyorog, nem lehet tudni, hogy most komolyan gondolta a dolgot, vagy csak tréfált. Bár neki a trágyázás napi rutin, úgyhogy még az is lehet, hogy komolyan beszélt.*
Jah, igen, kicsit rosszul vagyok. Azt hiszem, ideje lesz visszamennem az iskolába.

Nagyon szívesen.
*Azzal össze is pakolnak, és összeszednek mindenkit, együtt térnek vissza a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Richard Warren
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Richard Warren


Férfi
Kor : 38
Hozzászólások száma : 899
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 03:05

*Csak mosolyog a vadőrön, az, hogy elszólta magát maegannal kapcsolatban, nem dühíti.* Nincs semmi baj, Jackson. Előbb-utóbb kiderült volna. A rengeteg nem biztonságos, tudjuk, miért. *Jelentőségteljesen emeli tekintetét a vadőrre, lassan itt az ideje, hogy ők is távozzanak.* Robbi, a rengetegbe nem fogtok bemenni, pontosan azért, emi ott történt. Nem hiányzik, hogy más is öszeszedjen ott valamit még. *Szinte észrevétlenül int Jacksonnak, meg ne szólaljon.* Köszönöm a vajsört, Jackson. Azt hiszem, nekünk is indulnunk kellene. *Segít a 3 láda összepakolásában és elköszön, hogy aztán a Hogwarts-ba térjenek vissza.*
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:50

*Nem fakadt ő ki, csak normális hangerősség mellett visszakérdezett pár
dologra és tett egy-két megjegyzést. Most viszont jobbnak látja, ha nem
fecseg továbbra is ilyesmiket.* Semmi-semmi, gratulálok önöknek.
*Elvigyorodik, azt a babát meg tényleg meg fogja csinálni és órákig
fogja csiklandozni a talpát. Ha esetleg valaki rajtakapná, akkor majd
megmondja, hogy csak babázik, mert még mindig nem nőtt ki belőle. Viszont a rengetegre felkapja a fejét.* Bocsánat jackson bácsi, de én oda be nem megyek. Luciusék is ott nyalták be azt a valamit, én nem akarok a Mungóba menni. Inkább leszedem a pókhálókat, vagy valami, de oda be nem megyek semmi pénzért. De valami baj van? Rosszul tetszik lenni? *Nem érti minek a kézkapkodás, lehet a vadőr hányni készül?* Szerintem nem szólt el semmit, vagy lemaradtam valamiről? *No igen, ő nem az, aki alig valamiből egy egész elméletet kombinál össze.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:47

*Valami kis könnyű, egyszerű büntetőmunkán töri a fejét.*
Hát nem is tudom, mit fogunk csinálni... mit szólnál, ha kimennénk a Rengetegbe?
*Röhigcsél, látszik rajta, hogy csak húzza a lányt. Eszébe sem jutna ilyen.*
Óó... jajj... Merlint szent szakálla! Megint elszóltam magam!
*Szája elé kapja mindkét kezét és betapasztja, hogy meg se tudjon szólalni. Annyira igyekezett kerülni a vámpíros témát, hogy most beletenyerelt ebbe. El is felejtette, hogy a diákok még nem tudnak Maeg terhességéről.*
Jajj, kérlek, ne haragudj, Richard!
*Most legszívesebben elsüllyedne szégyenében. A mai nap nem az ő napja. Először a beszéd, most meg ez... szörnyű!*
Vissza az elejére Go down
Richard Warren
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Richard Warren


Férfi
Kor : 38
Hozzászólások száma : 899
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:44

Így van, Jackson, az a mi feladatunk. A takarításaidat ismerem, azt könnyű szerrel elvégzik. *Elmosolyodik, tudja, hogy Jackson nem veszi komolyan majd.* Köszönöm, már sikerült pár órát aludnom, volt, aki gondoskodott róla. Jól vannak szerencsére mindketten. *Láthatóan megenyhül, amikor kedveséről beszél. Ebből hirtelen Robbi rángatja ki.* Hol tartunk? Mire nincs esélyed? *Őszintén megdöbben a lány kifakadásán.*
Vissza az elejére Go down
Robbi Wyatt
6. évfolyam
6. évfolyam
Robbi Wyatt


nő
Kor : 16
Hozzászólások száma : 436
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 13.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:31

Megejteni? Mit kell megejteni? Ja, hogy a takarítást, rendben Jackson bácsi, akkor holnapután jelentkezem. *A kacsintást veszi, viszonozza is, úgy tűnik tényleg nem lesz az vészes. Az iromány húzósabb lesz, de majd összehoz valami okosat. Az bztos, hogy a könyvnek nem fog nekiesni, azért vannak a tartalomjegyzékek, hogy nagyjából tudja miről van szó. Azt meg tudja, hogy valamit kavar az a nő Warrennel, pikkel is rá emiatt, de hogy baba legyen?! Erre elkerekednek a szemei.* Milyen kicsi? Már ott tetszenek tartani? Baszics... így már esélyem sincs. *Kiszalad a száján az első gondolat, este lehet, hogy még DeTamble woodoobabát is gyártania kell ezek szerint. Persze semmi komolyat nem akar, csak mondjuk egy kis talpviszketést, vagy valami hasonló kaliberűt.* Ekkora szívást. *Ezt már Hristonak súgja, a nagy sokk közepette pedig a srác kezébe is nyom egy vajsörös üveget, nem számít az sem, ha már van nála egy. Most lesz akkor kettő.*
Vissza az elejére Go down
Jackson Woodhead
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Legendás Lények Gondozása tanár, Vadőr
Jackson Woodhead


Férfi
Kor : 43
Hozzászólások száma : 302
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 17.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:26

Jól van, akkor a földre rángatás a te dolgod lesz, Richard. Én mivel nem vagyok tanár, hagyhatom, hagy szárnyaljanak.
*Vigyorog egyet Warrenre, és húz egyet az üvegből.*
Te nem kérsz? Még mindig nyúzott vagy, bár azért jobban nézel ki. Maegan és a kicsi jól vannak?
*Túl sok mindent nem mer kérdezni, mert sok itt az avatatlan fül. Robbira mosolyog.*
A takarítás holnap sajnos nem aktuális, mert elintéznivalóm van, de holnap után már rá fogok érni, keress fel délután.
*Kacsint egyet, mert nem lesz olyan vészes a feladat. Persze azért valami olyasmit kell találni, aminek látszata is van. A többi gyereket lelkesen kínálgatja, főleg a vörös, zöld szemű kislányokat.*
Vissza az elejére Go down
Richard Warren
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Igazgató, Slytherin Házvezető, Sötét Varázslatok Kivédése tanár
Richard Warren


Férfi
Kor : 38
Hozzászólások száma : 899
Regisztráció dátuma : 2008. Oct. 08.

Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime2009-01-06, 02:20

Ez nem a te hülyeséged volt, Jackson, hanem az övéké. Néha le kell rángatni őket a földre. *Elmosolyodik, a vajsörös üveget elveszi. Megengedte, ennyit megérdemelnek. A büntetésüket hogy csinálják meg, az nem rá tartozik.* Igen, Ms. Wyatt. Kivételesen. A takarítást pedig Mr. Woodhead határozza majd meg. *Benoit-nak int, menjenek csak, tudja, a két srácnak kevesebb ideje van mindenre.* Jó éjt önöknek is! Ravenna, este 9, Luciusnak is, csak Philter professzornál. *Emlékezteti mindkettejüket, és visszafordul Jacksonhoz.* Van valami arról, mikor ejtitek meg? *Az utazásra céloz, de nem mondja ki hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diagon Alley - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diagon Alley   Diagon Alley - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Diagon Alley
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts - 2050 :: London-
Ugrás: